default-logo

Söke Novada AVM Alışveriş Merkezi

Söke Novada AVM Alışveriş Merkezi gözde tatil beldelerimizin yollarının kesiştiği noktadadır. Kuşadası Bodrum ve Didim’e giden yol üzerinde olması nedeniyle araçları ile tatile gidenlerin uğrak yeri olmuştur. Kuşadası’na 20km de olması nedeniyle Kuşadası’ndan çok sayıda ziyaretçi almaktadır.Hafta sonları yoğunluğun yaşandığı Novada Avm de ülkemizde bulunan bir çok ünlü markanın mağazasının olmasının da başlıca sebepleri arasında gelmektedir. Novada Avm içinde Mavi Jeans, Colins, Altınyıldız, Desa Deri, Defacto, Kipa, Derimod, Kiğılı, Özsüt, Burger King, Sparro, Mc Donalds,Fenerium,Adil Işık, Cinemarine, Starbuck, Gratis, Teknosa, By Döner, Koton, Sunstop, Boyner, Adidas, Beymen, D & R, Deichmann, Milenyum, Nike, Toyzz Shop, Flo, Penti, Jimmkey, Hatemoğlu, Centone,Madame Coco, Tanti Toni, penguen,Play Land ve daha bir çok mağazaları burada bulabilirsiniz.

Bu mağazalar yılın belli aylarında ciddi indirimlere giderek müşterilerine hizmet vermektedir.Özellikle mevsim geçişlerindeki indirimleri ve bayram önceleri yapılan indirimleri kaçırmamasınızı tavsiye ederiz.Her zevke ve bütçeye göre giyim, ayakkabı, kozmetik, gözlük, vb firmalardan uygun hesaplı alışveriş yapabilirsiniz.Novada Avm de Cinemarine sinema salonunda gümüş perde’de vizyon filmleri seyredebilirsiniz. Üst kısmı açık olan Avm yazın çok sıcağında ve kışın ortasında rahat dolaşmanıza engel olmaktadır. Artık günümüzde bir çok avm üstleri kapatılmadan yapılmaya başlanmış durumdadır.
Açılış Saatleri : 09:00
Kapanış            :  23:00  bu saatler yaz ve kış aylarında değişmektedir.Kış sezonunda gece 22:00 da kapanmaktadır.

  • Novada Hakkında

Aydın İzmir karayolunu; Kuşadası, Söke – Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta yer alan Novada Outlet Söke; açıldığı günden bu yana, bulunduğu bölgenin yanı sıra tatil beldelerine giden yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olarak öne çıkıyor. Ege bölgesine özgün mimari örneklerini bir araya getiren Novada Outlet Söke, 26.300 m² kiralanabilir alanında; ulusal ve uluslararası 60 marka, 15 kafe – restoran ile Ege bölgesi ve ziyaretçilerine hizmet veriyor. Novada Outlet Söke, düzenlediği çeşitli kampanyalar ile indirim ve çekici fırsatlar sağlayarak alışverişi daha kazançlı hale getirirken, alternatif etkinliklerle de bölgenin yeni ve modern yüzünü yansıtarak ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Söke Novada AVM Alışveriş Merkezi

Hepsini Görmek İçin Tıklayın
  • Mavi Jeans Novada

Mavi Jeans Novada

Mavi Jeans Novada Mavi Jeans Novada MAVİ BİYOGRAFİ 1991 · 40 yıllık hazır giyim deneyimiyle İstanbul’da doğdu. · Blue jeans Türkçeleştirilerek, ismi Mavi Jeans kondu. 1993 Galleria ve Akmerkez mağazalarıyla perakendeciliğe giriş yaptı. 1996 Türkiye’de pazarının lideri oldu, ABD,...