default-logo
Kuşadası Firma Ekle

Kuşadası Firma Ekle Kuşadası’nda dijital reklamcılığın öncüsü olan Kusadasi.com.tr bölgesinde ismi ile verdiği güveni siz işletme sahipleri ile paylaşmak  istiyoruz.Kuşadası’na gelen yerli ve yabancı müşterilerine rehber tarzında hizmet veren web sayfamız bölgenin tanıtılmasının dışında yaşayan Kuşadası’nı merak eden ziyaretçilerine sunmaktadır.Kültür sanat faaliyetlerini ücretsiz duyuran işletmemiz.Piyasada ismi kötü anılmayan işletmelere makul ücret karşılığında sayfamızın ilgili yerlerinde tanıtılmaktadır.

 

Web sayfamızın en büyük avantajı isminden kaynaklanmaktadır. Kusadasi.com.tr ismi kullanıcısına güven vermektedir.Bizde bu güveni kırmamak adına müşterilerimizi özenle seçme taraftarıyız.

Web sayfamız yaşayan güncel haber ve yaşam portalıdır. Kuşadası’nda birçok yan isimle açılan web sayfasına ilham kaynağı olmuş ve kopya edilmiştir.Kopyalar siteler asıllarını yaşatmaktadır.

Web sayfamız ilk açıldığı andan itibaren kullanıcı sayısı hızla artmış 2015 Google  Analytics verilerine aylık 61.000 bin tekil ziyaretçi sayısına ulaşmış yıllık 900.000 bin sayfa görüntülenmesine ulaşmıştır.

Kuşadası Firma Ekle

İşlmetmeniz

Restoran, cafe, Bar, Mağaza Otel,Pansiyon, Plaj vb gibi ise her yıl 2.000.000 kişinin geldiği Kuşadası’nda işletmem dışarıdan gelen yeri ve yabancılar tarafından görülsün düşük reklam harcaması ile para kazanayım derseniz firmanızı ekleyiniz.

Kuşadası Firma Ekle

Kuşadası Firma Ekle

[contact-form-7 id=”5102″ title=”Bilgi İsteği”]