default-logo
  • kusadasi restaurants

Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran

Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Kuşadası’nda ailecek gidebileceğiniz hem lezzetli hem uygun ücret ödeyeceğiniz bir restoran var MAVİ restoran olarak bilinen mekan çevresinde çok popüler.Mavi restorana çevresinde bulunan işletme sahipleri ve çalışanları b...

Kuşadası Ev Yemekleri Restoranları

Kuşadası Ev Yemekleri Restoranları Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Kuşadası Kuşadası’nda ailecek gidebileceğiniz hem lezzetli hem uygun ücret ödeyeceğiniz bir restoran var MAVİ restoran olarak bilinen mekan çevresinde çok popüler.Mavi restorana çevresinde bulunan işletme sahipleri ve çalışanları banka çalışanlarının ve işletmeyi bilenlerin genelde öğle yemeklerini yedikleri mekandır.

Yıllarca ev yemekleri konusunda ustalık yapan Hasan MAVİ kendi mekanını açmaya karar vererek Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoranı açtı kısa zamanda popüler olan mekanda hem yemeklerin lezzeti hemde yemek ücreti ile gerçekten gittiğime değdi diyeceğiniz bir mekan Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Kuşadası NOT: Öğlenden sonraya kalmamanızı tavsiye ederim öğlenden sonraya denk gelirseniz de mutlaka aç çıkmazsınız ızgara konusunda iddalı olan Hasan usta sizi mutlaka doymuş olarak gönderecektir.

  • Kuşadası Mavi Restoran Yemekleri

Kuşadası Ev Yemekleri Restoranları Mavi restoranda genellikle mevsim yemekleri ile yöresel yemekleri bulabilirsiniz.Günün ilk ışıklarıyla açılan mekanda çalışanları ile birlikte o günün yemekleri hazırlanarak öğlene kadar yetiştirilir. Mercimek çorbası ise hemen servise hazır hale getirilir.Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Size tavsiye edeceğimiz o kadar çeşitli yemekleri var ki aklımıza gelenlerden bazılarını size buradan yazmak istiyorum. Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Kuşadası

Mercimek Çorbası, Kuru fasulye, Nohut,Ispanak, Köri Soslu Tavuk ,Mantarlı Kaşarlı Tavuk, Patates Püre, Şefketi Bostan, Bulgur ve Pirinç Pilavı,Yaprak Sarma, İzmir Köfte,Makarna,Günün Tatlısı, ızgara Çeşitleri yer almaktadır.

  • Nasıl Gidilir

Mavi Restorana gitmeden önce Hasan ustayı arayıp günün yemekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

  •  İLETİŞİM +90 538 775 92 77  Hasan usta

Mavi Restoran Kuşadası Liman mevkiinde bulunan Mahmut Esat Bozkurt ilkokulun bir arka sokağında yer almaktadır.Kuşadası öğretmen evinin arka cephesi ile karşı karşıyadır.Kuşadası sahiline 60 70m uzaklıkta ara sokakta eski ismi ile Kaleiçi mevkiinde yer almaktadır. Kaleiçi mekanlarına geldiğinde Çeşme Alaçatı yı asımsayacaksınız, koruma altında bulunan eski rum evleri günümüzde birçok işletmeye ev sahipliği yapmaktadır.

Ev Yemekleri ve Izgara Restoran Kuşadası

Mavi Ev Yemekleri ve Izgara Restoran