Çorbacı Nalbant

488
kuşadası ayak paça çorbacıları

Kuşadası Çorbacıları 

Kuşadası Çorbacıları:

Çorbacı Nalbant Hep konuşulur çorba içmek için 2 saat yol gittim diyen birileri mutlaka vardır çevremizde bizde 2 saat olmasa Kuşadası’na  30dk uzaklıkta İncirliova girişinde  bulunan çorbacıyı sizlere tavsiye etmek istiyoruz. Kuşadası’na geldiğinizde yada yolunuz üzerinde ise mutlaka uğrayacak çorbanızı içeceksiniz.

Bu çorbacı İncirliova ilçesinde Aydın yolu üzerinde bulunmaktadır. Sabah 11 dan sonra genellikle çorbası tükenmektedir.Sabah saat 06:00 dan sonra çorbaları hazır bulunmaktadır.Ayak paça çorbası mükemmel lezzetlidir. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim bu yerde bizzat kendim 2 tabak çorba içtiğimi belirtmek istiyorum.İçinde bulunan malzemenin çokluğu görünce ve fiyatını görünce iyice şaşıracağınıza emin olabilirsiniz.Lezzet konusunda kesinlikle bizim tavsiyemize hak vereceğinize emin olabilirsiniz.

Önemli Sabah 11 den önce gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. yakın zamanda resim ve detayları buradan paylaşacağız. Bölgede meşhur olan Çorbacı Nalbant çorbalarını sattıktan sonra kapatmaktadır.

Kuşadası Restoranları Kuşadası Çorbacıları

Firma İsmi : Çorbacı Nalbant
Adresi : İncirliova Aydın yolu üzerinde
Telefonu : 0535 834 29 22

 

 

Çorbacı Nalbant
4.9 (98.33%) 12 toplam[puan]