Çalışanlarının En Mutlu Olduğu Şirket Açıldı

429
Çalışanlarının En Mutlu Olduğu Şirket Kuşadası'nda Açıldı

Hızlı Menü

Çalışanlarının En Mutlu Olduğu Şirket Açıldı

Gayrimenkul sektörüne, dünyada çalışanların en mutlu olduğu şirket olarak bilinen, kısa adı KW olan  (Keller Williams) KW ADA altında giriş yaptı.Gayrimenkul sektöründe büyük tecrübeye sahip Emre Erol tarafından Türkiye’ye getirilen firmanın en büyük özelliği ise eğitim odaklı olması. İş ortaklarının emlak sektöründe tam donanımlı olmasını hedefleyen firma iş ortaklarına sürekli ücretsiz eğitim vermekte. Kuşadası KW Ada Gayrimenkul firması yaklaşık 3 ay gibi sürede bünyesine 50 iş ortağı kazandırdı.Takım lideri İlker Eti yıl sonuna kadar iş ortaklarının sayısını 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Takım lideri İlker Eti ile yaptığımız görüşmede” KW olarak 24 gün süren İngite  eğitimleri sonrası sektörde hiç tecrübesi olmayan ev hanımları bile satış yaptıklarını, tek yetkili emlak sözleşmeleri aldıklarını söyledi. ETİ: KW Ada gayrimenkul de eğitimlerin yılın 12 ayı devam ettiğini, sahada tecrübeli eğitmenler tarafından ders verildiğini, eğitimlerin herkese açık ücretsiz olduğunu söyledi.

KW”da Çalışanların Mutluluğu, Eğitimli Olmaları Ön Planda

Keller Williams firmasında, çalışma arkadaşlarının sorunları, portföye ihtiyacı, moral motivasyon gibi konular ön planda. Sosyal ortamlarda bulunan firma, ayrıca her yıl mayıs ayının ilk haftasında,  Redday isimli etkinlik düzenliyorlar. Yapılan bu etkinlikte sosyal yardım işlerinde çalışıyorlar.KW Gayrimenkul firmasında çalışan iş ortaklarının kazançların sektörde en yüksek olan payı aldıkları ayrıca KW Gayrimenkul firmasının diğital platformu,  zingat,hurriyet emlak gibi ücretsiz kullanabilme imkanı sunuluyor.

KW ADA KUŞADASI  20 Eylül Perşembe Günü Görkemli Bir Açılış ile Gerçekleşti.

KW Ada Kuşadası açılışına Türkiye Ülke direktörü Emre Erol da katıldı. Açılış kurdele’sini işletme ortakları ile beraber kesen grup daha sonra Emre Erol tarafından iş ortaklarına ve misafirlerine eğitim salonunda bir konuşma yaptı. İşletmeye Kuşadası ve civarından çok sayıda açılış çelenkleri yollandığı görüldü.

KELLER WİLLİAMS ADA OFİS İRTİBAT NUMARALARI

+90256 622 04 00

+90532 781 20 33

 

Buraya Puan Verin