Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı !!!

309
Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı

Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı !!!

Bugün saat 17.30 sıralarında İzmir otobanının Selçuk yolu istikametinde ilerleyen 35 YCF 29 plakalı araç sürücüsü bilinmeyen bir neden ile aracını yolun sağına çekerek durdu ve sürücüsü arabadan indi. Dışarı çıkan sürücüye arkadan gelen başka bir araç, Şoför kapısı açık halde duran 35 YCF 29 plakalı aracın, önce kapı önünde duran şoförüne sonra açık duran şoför kapısına çarparak, sürücünün ciddi şekilde yaralanmasına yol açtı.

Kaza sonrası yaralanan sürücünün kolu koptuğu görüldü. Kazaya sebep olan sürücü ise kaza yerinde durmayarak kaçtığı iddia edildi. çevreden geçen duyarlı vatandaşlar yaralının yardımana koştular. Olay yerine 112 İlkyardım ekipleri ulaştı. Kazazedeye ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Yaralı sürücünün kopan kolu sarılarak Kovaya konulduğu görüldü. Sürücünün durumunun ağır olduğu bilgisine ulaşıldı.

Duyarlı vatandaşların yardımıyla Ambulans aracına bindirilen yaralı sürücüsünün en yakın devlet hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

Araç sürücülerinin bu tarz otobanlarda, yolların ve şeritlerin geniş olmasının verdiği rahatlıkla dikkat dağınıklığı yaşadığı aşikar. Fakat dikkatsizlik sonucu oluşan kazaya kayıtsız kalıp kaçmak insanlık dışıdır.

 

 

Haber: Aylin Zeynep DEMİRBAŞ

 

Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı 2 Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı 3 Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı 4 Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı 5 Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı 6

 

Dikkatsiz Sürücü Kol Koparttı !!!
5 (100%) 1 toplam[puan]