Kaymakam Muammer Aksoy’a Veda Gecesi

244
Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy'a Veda Gecesi

Kaymakam Muammer Aksoy’a Veda Gecesi

Emekliye ayrılan Kaymakam Muammer Aksoy için bir veda gecesi düzenlendi. Sealight Hotel’de düzenlenen gecede Kaymakam Aksoy, meslek hayatını ilçede sonlandırmak istediğini belirterek kendisine kucak açan tüm Kuşadalı dostlarına teşekkür etti.

Meslek hayatında 40 yılı doldurduktan sonra emekliye ayrılan Kaymakam Muammer Aksoy için düzenlenen veda gecesine  Belediye Başkanı Özer Kayalı, eşi Nil Kayalı, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Başsavcısı Çağrı Gir, Adnan Menderes Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Tanrısevdi, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Gecede Belediye Başkanı Kayalı, Kaymakam Aksoy’a ilçeye verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Gecede konuşan Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kaymakam Aksoy’un 5 yıl boyunca Kent için çalıştığını belirterek, yeri doldurulamayacak bir yönetici olduğunu ifade etti. Belediye ile, Kaymakamlığı’nın beş yıl boyunca birlikte hareket etmekten çekinmediğini belirten Kayalı “ 55 aydır birlikte Kent için çalıştığımız sayın Kaymakamımız Muammer Aksoy’dan iyi bir devlet adamı nasıl olur onu öğrendik. Birlikte küçümsenmeyecek işlere imza attık. Sayın Kaymakamımla birlikte hareket etmek büyük bir mutluluk ve onurdur” dedi.

Kayalı’nın ardından konuşan Kaymakam Aksoy ise veda gecesine katılan tüm Kuşadalı dostlarına teşekkür ederek, ilçede görev yapmış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. 5 yıl boyunca Kentin değerini arttırmak için çaba gösterdiklerini belirten Aksoy, Kent Belediyesi ve başkanı Özer Kayalı ile büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını ifade etti.

Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy'a Veda Gecesi Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy'a Veda Gecesi