Kusadasinda Otel Yangını

0
165
Kuşadasında Otel Yangını
Kusadasinda Otel Yangını
Buraya Puan Verin

Kusadasinda Otel Yangını

Kusadasinda Otel Yangını Palm Wings Ephesus otel yangını.Geçen yıl Peninsula turizm otel grubuna  satın alarak yenilediği Palm Wings Ephesus otelde akşam saatlerinde yangın çıktı. Aldığımız ilk bilgilere göre balo salonunda yapılan kaynak çalışmaları sırasında perdelerin tutuşmasıyla alevlerin büyüdüğü masa sandalyelere sıçrayarak kontrolden çıktığı iddia edildi.

Kusadası ve Selçuk itfaiyesinin yoğun çalışmaları sonucu yangın balo sonundan başka yerlere sıçramadan  3 saat sonra kontrol altına alındı. Selçuk ve Kusadasi İtfaiyesinin soğutma işlemlerine başlayabildi. Yanan halı sandalye sünger vb gibi malzemelerden dolayı otelden yoğun siyah bir duman çıkarak gökyüzüne dağıldığı görüldü.

Otel yetkililerinde olay yerinde olduğu,şirket ortaklarından Veysel AY’ ın itfaiye çalışanlarına yoğun olarak yardımcı olduğu görüldü. Palm Wings Ephesus otelinin 2017 yaz sezonuna açılmasına 1 ay kadar bir sürede olması şirketi sıkıntıya sokmayacağı açıklandı. Otel yetkililerin yaklaşık 5 veya 6 milyon gibi masraf çıktığını kısa sürede temizleme ve yenileme işlemini bitirerek sezona hazır hale getireceklerini açıkladılar ayrıca bizim için önemli olan çalışanlarından veya yangına müdahale eden ekipten kimseye zarar gelmemesi olduğunu’da belirtiler. Kusadasinda Otel Yangını

Kusadasinda Otel Yangını

[wp-review id=”8761″]

Kusadasi Haberleri