Erzincan Restaurant

523
kuşadası testi kebabı

Hızlı Menü

Erzincan Restaurant

Erzincan Restaurant  ,1997 yilinda kaleiçinde faliyetine başlamıştır.Kebap ve Kavurmasıyla Günden Güne Büyüyen Firmamız Değerli Müşterilerimiz Sayesinde Sonrasında Tam Bir Ocakbaşı ve Ufak Bir Bahçeli Dükkan Kiralayarak İş Yelpazesini Biraz Daha Genişletti. Günümüzde 150 Kişilik Aile Salonu ve Ocakbaşı, Bahçesiyle Müşterilerine Hizmet Veren Firmamızın Gururu Adını Lezzetini Bozmadan Günümüze Kadar Gelmiş Olmasıdır. Siz Değerli Misafir ve Ziyaretçilerimize Hizmet Vermekten Büyük Onur Duymaktayız.

Erzincan Restaurant Kuşadası Türk mutfağının en güzel tadlarını konukları ile buluşturmayı amaç edinmiş restoranımızda, özellikle yöresel lezzetleri gün yüzüne çıkartmak için belirli dönemlerde mutfağımızı ve menümüzü yenilemekteyiz. Yörelerimizin zengin mutfaklarını, uzman kadromuz eşliğinde hazırlayarak hem sosyal sorumluluğumuzu yerine getiriyor hem de bu eşsiz lezzetleri tanıtma şansı buluyoruz. Etkinlikerimize sizleri de bekleriz.

Erzincan Restaurant Kuşadası 110 kişilik kapalı ve bahçe alterilerimize farklı seçenekler sunuyoruz. Testi,Taş Fırın,Balık ve Et Mangal ile yanında zengin salata ve meze çeşitlerimizle ağzınıza layık bir sofra sunuyoruz…Yeni rezervasyon sistemimizle Ezincan Restoran kalitesini ve ayrıcalığını günler öncesinden sevdikleriniz ve özel günleriniz için rezerve edebileceksiniz. Sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden masanız size özel şekilde hazır hale getirilecektir.

Rezervasyon: +90 256 613 34 42 – [email protected]
Adres :Camikebir Mah.7 Eylül sok.No:09 ( Kaleiçi ) Kuşadası / AYDIN

 

Erzincan Restaurant Kuşadası
Restaurant Kuşadası harita

Rezervasyon: +90 256 613 34 42
Adres :Camikebir Mah.7 Eylül sok.No:09 ( Kaleiçi ) Kuşadası / AYDIN

Buraya Puan Verin

2 YORUMLAR

Comments are closed.