Nötestik Restaurant Kuşadası

1071
nötestik logo

Hızlı Menü

Notestik Restaurant Kuşadası

Kuşadası’nın en iyi balık restoranları Nötestik Restaurant Kuşadası Şehir içinde fakat bir o kadar da Nötestik Restaurant.İlk Keşfettiğimizde sanki Kuşadası’ndan 300 400km uzağa gelmiş gibi hissettik kendimizi ! Şehrin kalabalığından uzak bir tane araba zor görebileceğiz, deniz manzarasının +90553 145 81 90    Ömer tatil köyünden başlayıp Sahil siteleri, Davutlar, Güzelçamlı, Kalamaki ve Samosla biten net olarak yemyeşil doğadan, masmavi deniz ve gökyüzünü seyredebileceğiniz eşsiz bir yer Nötestik Restaurant

Dikkatimizi çeken bir kaç önemli özelliği var bu eşsiz manzaralı Restaurant’ın Elbette inanın eşsiz panoramik bir deniz manzarası var insanı içmeden sarhoş eden.
İşletme sahibi Amerika’da yaşayan çok sıcak kanlı ve ne yaptığını çok iyi bilen ülkesine aşık bir yatırımcı, ismi Artuğ Örgüt.İşletmesinde dondurulmuş gıda bulundurmuyor.İzmir doğma büyüme olan Örgüt, Amerika’da yaşıyor olsada dedesinin köyünü Söke Bağarası vatan diye tanımlıyor. Nötestik Restaurant’ta kullandığı bütün ürünleri kendi tarlasından ve köyünden geliyor.ORGANİK. Biranın yanında hepimizin çıtır çıtır yediği Patates kızartması (chips) için saatlerce Patates soyup dilimliyor.Hemde kendi tarlalarından.

  • Kuşadası’nın En İyi Balık Restoranları

Kuşadası’nın En İyi Balık Restoranları desek yalan olmaz Artuğ ÖRGÜT Amerika’da bir restaurant işletmesini olduğunu öğrendik kendisi oradaki standartlarının tümünü Nötestik Restaurant’ta uyguladığı görülüyor özellikle hijyen konusundan çok titiz.işletmenin mutfağı açık mutfak olarak dizayn edilmiş her misafirin görebileceği şekilde dizayn edilmiş.
Bir işletme düşünün reklam yapmıyor Neden Niye diye sorduğumuzda ise Reklamın kime gideceğini bilmiyorsunuz.Biz % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir işletmeyiz.Bizi keşfeden misafirlerimiz buradan mutlu bir şekilde ayrılırsa emin olun bizim reklamımızı yapanlar aynı sizin gibi gülümserler.

Bu kadar güzel ve farklı özellikleri olan bu cennetten mekanın en şaşırtıcı özelliklerinin başından ise mekanda sunulan ürünlerin fiyatları geliyor.Ortam ambians masa düzeni profesyonel ve güler yüzlü personeli yemekler, lezzetleri ve özellikle sunum göz kamaştırıcı olmasına rağmen fiyatlar benzer işletmelerden çok daha uygun olduğunu gördük.
Sizler için işletmenin bir çok lezzetli ızgaralarını balıklarını tattık aslında zaman zaman ailece güvenerek gittiğimiz bir mekan Nöstestik Restaurant. İşletmede başlıca ürünler deniz ürünleri yer almaktadır.Kalamarı kesinlikle tavsiye ediyoruz ben böyle lezzetli bir kalamar yemedim diyeceğinize eminim. Kuşadası’nın En İyi Balık Restaurantları

Kuşadası'nın En İyi Balık Restoranları

  • Biri Pazar Kahvaltısı mı Dedi

Kuşadası Nötestik Restaurant eşsiz manzarası ve Pazar gazetenizin’de hazır olduğu, ailenizle arkadaşlarınızla kendi tarlalarından yetiştirdiği kendi köyünden getirdiği peynir, zeytin, yumurta ve diğer organik ürünler  ile hazırladığı kahvaltıyı başka yerde bulamazsınız…

  • Nötestik Restaurant Çocukları’da Unutmamış

Yaz aylarından gelen aileler için şirin mi şirin Nötestik çocuk parkı bulunmakta hemde Restaurant alanı içinde.Aileler yiyeceklerin lezzetini ve manzaranın tadını çıkartırken çocukları gözleri önünde piknik masalarında resim boyarlar
Ayrıca işletme her ayrıntıyı düşünmüş Anneler için emzirme ihtiyacı için Emzirme odası bile yapmışlar.Kuşadası’nda bu kadar detayı düşünen çok az işletme olduğunu biliyorum.
Nötestik Restaurant’ın özel otopark yeri var çok şirin bir shuttle ile misafirlerini otoparktan park yerine kadar götürüp getiriyorlar.

Son Olarak Nötestik Yaz Kış açık bir mekan Böyle güzel ve eşsiz manzarası olan bu mekanda kış aylarında da şömine başında yeşilden maviyi seyretmek mümkün.Bize soracak olursanız bunları okuduktan sonra rezervasyon numaralarını arayarak yerinizi ayırtın ve eşsiz manzarası ve lezzetleri görüp tadına bakın….

  • Kuşadası ‘ın en iyi balık restoranları

Bir Kez Yaşanacak Özel Günler
Eşsiz Manzara
Tertemiz Kaliteli Hizmet
A dan Z ye Bütün Organizasyon
Profesyonle ekip ve organik lezzetler
Fiyatta En Son Oraya Gidin Bu Kadar İddalılar

  • Rezervasyon İletişim / Nasıl Gidilir / Adres

  • +90553 145 81 90   / 0256 622 33 00

Yavansu Mah. Nötestik Küme Evleri Nötestik Tatil Sitesi No:128 Kuşadası/AYDIN