Mert Kokoreç Kuşadası Paket Servis

533
paket servisleri kuşadası telefon

Hızlı Menü

Kuşadası Kokoreç Telefonları

Kuşadası Kokoreç Telefonları Uzun yıllardır kokoreç imalatı ve satışı işinden olan meşhur Zeki usta işlerini oğlu Mert’e devrediyor. Kokoreç’ci Mert ismiyle açtığı mekanı 0 533 260 47 81 Bülent Çağatay Sokakta (migros sokağı nişantası cafe karşısı) hizmet vermeye başladı.Kuşadası’nda bir çok kokoreç dükkanına kokoreç saran Zeki usta bundan sonra kendi sarıp hazırladığı kuzu kokoreçleri oğlu Mert Kokoreç’in dükkanında satmaya başladı.

Kuzu Kokoreç Yapımı: Kuzu bağırsağının sirke ile temizledikten sonra kuyruk yağı doldurulup iki gün derin dondurucuda beklettikten sonra pişirilmeye hazır hale gelmektedir.Kuzu kokoreç yapımında hijyen çok önemlidir. Temizliğe aşırı dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.Kokoreçin pişirilmesi için alevi olmayan kor haldeki kömür ateşi tercih edilmelidir.Bu pişme esnasında içinde bulunan yağı ve suyu akarak lezzetli kısmı kalmaktadır. Pişirme işlemi sırasında şişe takılmış kokoreç ağır ağır çevrilmelidir. Kokoreçin dış dış kısmı kahverengi rengine döndüğünde pişmiş durumdadır.Servis için kesilen kokoreç kızgın ocakta 15 20 saniye kadar kızartıldıktan sonra parçalara ayrılır.İyice ufalanan kokoreç üzerine kırmızı pul biber, kekik, tuz konarak ekmek arası yapılarak servis edilir. kuşadası kokoreç telefon Kokoreç yanında ayran ve şalgam ile içilirse lezzeti daha çok anlaşılır.

  • Kuşadası Mert Kokoreç’te Fiyatlar

Yarım Ekmek Uykuluk 10TL

Yarım Ekmek Köfte Izgara 10TL

Yarım Ekmek Kasap Sucuk  10TL

ÖĞRENCİLERE AYRAN ve ŞİŞE KOLA ÜCRETSİZ

Porsiyon ve ekmek arası yapmaktadır.Yakın işyeri ve evlere paket servis hizmet veren Mert Kokoreç gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.Ailece gelip oturabileceğiz mekanda lezzetli uykuluk, köfte, kuzu kokoreç, kasap sucuk tatlarına bakarak doyabilirsiniz.

Kokoreç Köfte Sucuk Ekmek Paket Siparişleriniz İçin

Kuşadası Kokoreç Telefonları

0 533 260 47 81

Öğrencilere Ayran ve Kola Ücretsiz

 Kuşadası ve çevresine kendi üretimi olan kokoreçleri hazırlayan meşhur zeki ustanın yerinde yine kendine has lezzeti ile sizleri bekliyor.Babadan oğla Mert Kokoreç

Kuşadası Kokoreç Telefonları

kuşadası kokoreç telefon mert kokoreç kuşadası paket servi      mert kokoreç kuşadası paket

 

[wp-review id=”12599″]

Buraya Puan Verin

1 Yorum

  1. Kokoreç harikaydı az sayıda dükkanlardan kokoreç yerim bir arkadaşım önerdi tadı güzeldi artık arada uğrar kokoreç yerim küşadasın böyle lezzetli hesaplı mekanlara ihtiyacı var biz öğrenciler içi

Comments are closed.