Site icon Kuşadası

Kuşadası Tekne Turu

KUŞADASI TEKNE TURU

Kuşadası Tekne Turu yapan firmalar arasında size  Milli Park Tekne Turu’nu tanıtacağız. Kuşadası’nda tekne turları konusunda tecrübeli ekibi ile Kuşadası  Güzelçamlı Milli Park bölgesinde özel ve günü birlik tekne turu hizmeti sunmaktadır. Güzelçamlı Milli Park’ın tertemiz eşsiz güzellikte koy ve plajlarında denize girmek, güzel eğlenceli bir gün için sizlere   yat turizm tekne turunu tavsiye ediyoruz.

ÖNEMLİ NOT:

PANDEMİ NEDENİYLE TEKNE TURU DÜZENLEYEN TEKNELER  YOLCU KAPASİTESİNİN YARISI KADAR MÜŞTERİ ALMA ZORUNLULUĞU GETİRİLMİŞTİR. MÜŞTERİ SAYISI YARI YARIYA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.HİJYEN KURALLARI GEÇERLİDİR.

Güvercin adasından kalkarak Güzelçamlı Milli Park  koylarına giden  turizm tekne turunu tekne turu firmasıdır. Kuşadası tekne turuna katılmayı karar verdiniz ama kafanızda bir sürü soru olacaktır. Tekne nereden kalkıyor ? 2021 Tekne turu ücretleri nedir ? Milli Park plajları koyları nasıldır vb gibi soruları cevaplamaya çalışacağız

Güzelçamlı Milli Park Tekne Turu konusundan bizim tavsiyemiz sabah 09:30′ dan önce tekne turunun yapılacağı alanda olmanızdır. Teknede masalar 4 veya 6 şar’lı olarak dizayn edilmiştir. Kalabalık gelmeyi planlıyorsanız, otellerden tekne turlarına gelen misafirlerden önce orada olup kendinize ait bir masayı almanız daha iyi olacaktır. Önemli !!! Kuşadası tekne turları genellikle masa rezervi yapmamaktadır.

SORU CEVAPLAR İLE KUŞADASI TEKNE TURLARI

2021 yılı için Kuşadası Güzelçamlı Tekne Turu fiyatları 100TL’dir. Bu fiyatın içine yemek,içecek ve tur gezisi dahildir. Önemli !!Öğrenci vb Gruplar için mutlaka özel fiyat almanızı tavsiye ederiz

Kuşadası Milli Park (Dilek Yarım Adası)

Güzelçamlı Milli park Türkiye’nin ve dünyanın en mükemmel eşsiz doğal  alanlarından birisidir. Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı 27.675 hektarlık bir alana sahiptir.

Milli Park Kalamaki Koyları
• Kavaklıburun koyu
• Karasu koyu
• İçmeler koyu
• Aydınlık koyu

4.8/5 - (149 votes)
Exit mobile version