default-logo

Davutlarda Projeden Bitmiş Villa

Davutlarda Projeden Bitmiş Villa İlan No: F505

67.000 metrekare arsa alanında projelendirilmiş toplam 152 konuttan oluşan bu proje tamamlanarak yaşam başlamıştır. 24 Saat gece görüşlü güvenlik kameraları ile korunan olan site, içinde barındırdığı geniş sosyal  alanlar ile bölgenin marka değerine katkıda bulunmuştur.

Son kalan 3 villa için acele edin…. 420.000 TL Kredi Kullanıma Uygundur.

 

 

 

  • VİLLA ÖZELLİKLERİ 

Site Güvenlik Duvarı ve Panel Çitler – Temel, Çatı ve Duvar İzolasyon Uygulamaları – Radye Temel Sistemi ile Temellerde Bohçalama Şeklinde Su Yalıtımı –    – Çelik Kapı ve Villa Girişlerinde Özel Tasarım Vestiyer – Salon ve Mutfakta Özel Tasarım  – Salon, Mutfak ve Islak Zeminler 1. Sınıf Seramik – Özel Tasarım Hazır Mutfak,  – Tüm Oda Tabanları 1. Sınıf Laminant Parke Döşeme – Ebeveyn Banyolu – Tüm Banyolar, Tuvaletler ve Islak Zeminler 1. Sınıf Fayans –  1. Sınıf Vitrifiye ve Armatürler – Pencereler Çift Camlı 1. Sınıf PVC Doğrama – Kalorifer Tesisatı – Otomatik Panjur Sistemleri ve Sineklikler (Opsiyonel) – Tüm Odalarda Uydu TV Altyapısı – Ahşap Pergule – Barbekü – Her Villada Alarm Güvenlik Sistemi (Opsiyonel)

 

  • SİTE GENEL ÖZELLİKLER

*Denize 850 Metre Mesafede
*1 Adet Açık Yüzme Havuzu (Relax Pool – Sessiz ve sakin bir yüzme keyfi için)
*1 Adet Açık Yüzme Havuzu (Su kaydırakları bulunan aktivite havuzu)
*Her Havuzun Yanında Çocuk Yüzme Havuzu *Her Adada Yaya Yürüyüş Yolları *Açık Otopark
*Site Ana Giriş Kapısı
*Site Çevre Duvarı *Site İçi Aydınlatma Sistemi *Gece Görüşlü Güvenlik Kamera Sistemi
*24 Saat Güvenlik
*Site Yönetim ve Güvenlik Odası *Peyzaj, Çevre ve Alt Yapı Düzenlemeleri *Açık Hava Spor ve Kondisyon Aletleri *Basketbol, Tenis Kortu ve Voleybol Oyun Sahaları *Çocuk Oyun Parkı

  • MESAFELER 

*Güzelçamlı-Millipark 7 km *Kuşadası 12 km *Bodrum 140 km *Aydın 65 km *İzmir Hava alanı 80 km *Izmir 95 km Efes, Meryem ana, Didim Miletos, Priene, Pamukkale gibi tarihi ören yerlerine günübirlik ulaşım mesafesindedir.

 

Yazar Hakkında

Bir Cevap Bırakın

*