Palm Wings Otel Kuşadası

Palm Wings Otel Kuşadası

Palm Wings Otel Kuşadası Sahil Siteleri-Kuşadası, iklimi ve doğal güzellikleri nedeniyle eski çağlardan beri çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Eşsiz doğal güzelliklerinin yanı sıra coğrafi konumu ve yöre halkının misafirperverliği sayesinde Kuşadası gözde turizm merkezleri arasında yer almaktadır.

Efes Antik Kent,  Meryem Ana,  Milli Park ve Kurşunlu Manastırı’na olan yakınlığı ve Sevgi Plajında muhteşem gün batımı ile Kuşadası yerli ve yabancı tüm misafirleri etkisi altına almaktadır. İşte tüm bu güzelliklerin merkezinde PALM WİNGS BEACH RESORT&SPA KUŞADASI yer almaktadır.

Palm Wings Beach Resort&Spa Kuşadası’nda kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için herşey düşünülmüştür. Denize sıfır olan otelde, geniş plaj ve su sporlarının yanı sıra bir ana havuz, dört açık havuz, bir çocuk havuzu ve bir kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Palmiye ağaçlarının gölgesinde gün boyu aktiviteler devam ederken, Petunya ve Ihlamur Restoranda sizler için özel hazırlanmış menüler, Alakart menüler(Türk –İtalyan-Balık) ve çeşitli alkollü/alkolsüz kokteyller sunulmaktadır.

346 odalı 738 kişilik son derece modern tesisimiz sizlerin yeşil ve mavi tonlarının içinde özel tatil geçirebilmeniz için dizayn edilmiştir. Ayrıca Manolya toplantı salonu tam donanımlı teknik ekipmanlarıyla iş ve özel toplantılarınız için hizmet vermektedir.

Engelli misafirler için uygun olan otelimizde tüm misafirlerimiz bizim için değerlidir. PALM WİNGS BEACH RESORT&SPA hayallerinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek için 24 saat herşey dahil konsepti ve güler yüzlü personeliyle her zaman yanınızdadır.

Ana RestaurantA’la Carte Restauranlar; balık, İtalyan, Türk restaurant 
Snack BarLobby Bar
Cafe BarDisco Bar
Pool & Beach BarHavuzlar; Açık Havuz , Çocuk Havuzu, Kaydıraklı Havuz
Spa CenterHamam – Sauna
Fitness CenterToplantı Salonları
Tv OdasıWireless
Gün Boyu AnimasyonMini Club ( 4 – 12  yaş)

Palm Wings Beach Resort&Spa Kuşadası’nda kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için herşey düşünülmüştür. Denize sıfır olan otelde, geniş plaj ve su sporlarının yanı sıra bir ana havuz, dört açık havuz, bir çocuk havuzu ve bir kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Palmiye ağaçlarının gölgesinde gün boyu aktiviteler devam ederken, Petunya ve Ihlamur Restoranda sizler için özel hazırlanmış menüler, Alakart menüler(Türk –İtalyan-Balık) ve çeşitli alkollü/alkolsüz kokteyller sunulmaktadır. 346 odalı 738 kişilik son derece modern tesisimiz sizlerin yeşil ve mavi tonlarının içinde özel tatil geçirebilmeniz için dizayn edilmiştir. Ayrıca Manolya toplantı salonu tam donanımlı teknik ekipmanlarıyla iş ve özel toplantılarınız için hizmet vermektedir. Engelli misafirler için uygun olan otelimizde tüm misafirlerimiz bizim için değerlidir. PALM WİNGS BEACH RESORT&SPA hayallerinizdeki tatili gerçeğe dönüştürmek için 24 saat herşey dahil konsepti ve güler yüzlü personeliyle her zaman yanınızdadır. Palm Wings otel Kuşadası

ANA RESTAURANT A’LA CARTE RESTAURANLAR; BALIK, İTALYAN, TÜRK RESTAURANT
SNACK BAR LOBBY BAR
CAFE BAR DİSCO BAR
POOL & BEACH BAR HAVUZLAR; AÇIK HAVUZ , ÇOCUK HAVUZU, KAYDIRAKLI HAVUZ
SPA CENTER HAMAM – SAUNA
FİTNESS CENTER TOPLANTI SALONLARI
TV ODASI WİRELESS
GÜN BOYU ANİMASYON MİNİ CLUB ( 4 – 12 YAŞ)

Kuşadası Palm Wings Hotel

Palm Wings Hotel Kuşadası

En iyi Kuşadası Otelleri
5 Yıldızlı Oteller
Herşey Dahil Oteller
Kuşadası Merkez Oteller
Ultra Dahil Oteller

[wp-review id=”9635″]