Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler : Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı bölgesinde bulunan günlük nöbetçi eczanelerin adreslerini telefon numaralarını sayfamızdan güncel olarak bulabilirsiniz.Nöbet saatleri ile eczanelerin isimleri, telefon numaraları için sayfamızdan akıllı telefonlarınız için adres kaydı, yol tarifi isteyebilirsiniz. Bu işlem için, eczane adresinin yazılı olduğu kısmın başında bulunan ikona dokunarak açılan sayfada harita aç komutu ile adres git kısmına tıklayarak her bir eczane için adres tarifi alabilirsiniz.

 

18 Mayıs CUMARTESİ Gecesi ECZANE LİSTESİ KUŞADASI MERKEZ

ÖZLÜ ECZANESİ

KEMAL ARIKAN CAD. NO :32/A DENİZBANK – AVCILAR KLUBÜ ARASI, ÖZSÜT ARKASI
(256) 614 97 28

ADANUR ECZANESİ

TÜRKMEN MAH.TURGUT ÖZAL BULV.NO:69/1 TÜTÜNCÜLER SİTESİ KARŞISI – (256) 612 00 83

  • DAVUTLAR

Davutlar bölgesi Kuşadası ilçe merkezine yaklaşık 20km uzaklıktadır.Bu bölgede sahil siteleri alanında yaşayan yazlıkçılar Davutlar mahallesinde bulunan eczaneler kendilerine daha yakındır.

AYÇA ECZANESİ

OSMANİYE MAH.MENDERES CAD.NOI:104/B
(256) 657 25 00

  • GÜZELÇAMLI

Güzelçamlı mahallesi Kuşadası merkeze 25km uzaklıktadır.Davutlar mahallesi ve Güzelçamlı bölgesinde oturanlar için bu eczane daha yakındır.

ZEREN ECZANESİ

ATATÜRK MAH. MİLLİ PARK CADDESİ BADEM SOK. NO : 3
(256) 646 39 64
  • Kuşadası Davutlar Güzelçamlı Eczane

Kuşadası Şehir Rehberi, Kuşadası Davutlar Güzelçamlı eczane telefon numaraları nöbet listesi adres kaydı. Sayfamız ile ilgili eleştiri ve tavsiyeleriniz için lütfen info (a)kusadasi.com.tr   e-mail adresimize mail yollayabilirsiniz.

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler
4.8 (95%) 24 toplam[puan]