Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler : Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı bölgesinde bulunan günlük nöbetçi eczanelerin adreslerini telefon numaralarını sayfamızdan güncel olarak bulabilirsiniz.Nöbet saatleri ile eczanelerin isimleri, telefon numaraları için sayfamızdan akıllı telefonlarınız için adres kaydı, yol tarifi isteyebilirsiniz. Bu işlem için, eczane adresinin yazılı olduğu kısmın başında bulunan ikona dokunarak açılan sayfada harita aç komutu ile adres git kısmına tıklayarak her bir eczane için adres tarifi alabilirsiniz.

19 Temmuz Cuma Gecesi Nöbetçi ECZANE LİSTESİ

KUŞADASI MERKEZ

SAHİL ECZANESİ

CAMİKEBİR MAH. SAĞLIK CAD. NO:22 (MCDONALDS SOKAĞI) KALE KAPISI TRAFİĞE KAPALI YOL ÜZERİ
(256) 614 39 89

DERYA ECZANESİ

EGE MAH. 470 SOK. NO:3/2D EGE MAH. GREEN PARK SİTESİ ALTI MEHMET FUAT AKKUŞ CAMİ KARŞISI
(256) 618 05 08

 

  • DAVUTLAR

Davutlar bölgesi Kuşadası ilçe merkezine yaklaşık 20km uzaklıktadır.Bu bölgede sahil siteleri alanında yaşayan yazlıkçılar Davutlar mahallesinde bulunan eczaneler kendilerine daha yakındır.

AKIN ECZANESİ

TÜRKŞANLI MAH. MENDERES CD. 10/F DAVUTLAR
(256) 657 14 41

  • GÜZELÇAMLI

Güzelçamlı mahallesi Kuşadası merkeze 25km uzaklıktadır.Davutlar mahallesi ve Güzelçamlı bölgesinde oturanlar için bu eczane daha yakındır.

BİLGE KAĞAN ECZANESİ

MİLLİ PARK CAD. NO:56/A
(256) 646 13 77

 
  • Kuşadası Davutlar Güzelçamlı Eczane

Kuşadası Şehir Rehberi, Kuşadası Davutlar Güzelçamlı eczane telefon numaraları nöbet listesi adres kaydı. Sayfamız ile ilgili eleştiri ve tavsiyeleriniz için lütfen info (a)kusadasi.com.tr   e-mail adresimize mail yollayabilirsiniz.

Kuşadası Nöbetçi Eczaneler

5.0
02