Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor!!

Ek İşe Duyulan İhtiyaç ArtıyorÜlkemize yapılan turist ziyaretleri  gün geçtikçe azalıyor. Başta sahil kentleri olmak üzere, ülkemizin genelinde esnafların büyük bir bölümü ekonomik açıdan...

Özel Şirinada Çocuk Kreşinden Bilgilendirici Etkinlik

Özel Şirinada Çocuk Kreşinden Bilgilendirici Etkinlik Özel Şirinada  Çocuk Akademisi bugün Dünya Gıda Günününde öğrencileri ile birlikte okullarının amfi salonunda Tarım Bakanlığından gelen misafirlerinin katılımı...

Doğal Süt Yumurta Ne Kadar Doğal ?

Doğal Süt Yumurta Ne Kadar Doğal ? Doğal Süt Yumurta Ne Kadar Doğal ? Hükümetin geçtiğimiz dönemde sokakta süt satışını yasaklamasından sonra ARİ belgesine sahip...

Kuşadası İlan Reklam

Kuşadası İlan Reklam Servisimiz ile işletmelerinizi 7/24 dijital ortamda tanıtabilirsiniz.Dijital reklamcılık günümüz şartlarında ölçülebilir veri akışıyla işletmenizi hangi ülke ve şehirden girdiği kaç dakika baktığı hangi sayfalarınıza baktığını kaç kişinin girdiğini görebilirsiniz.

Örnek verelim:-

X bir bölgede yer alan lezzetli yemekleri olan bir yerel restoranı çevresinde yaşayan çoğu insan bilmektedir.Turizm kentlerinde ise durum farklıdır.Yaz aylarında yerel yaşayanların sayısı tatilciler ile ortalama 10 katına kadar çıkmaktadır.Turizm kentlerinde ve  Kuşadası kentimizde durum aynıdır. Dolayısı ile kentimize gelen misafirler belli yaş ve kültür seviyelerine göre lezzetli yemek yapan X restoranını elindeki akıllı telefon sayesinde aramaktadır. Kusadasi.com.tr nin tavsiye ettiği işletmelere önem vermekte sayfamızdan o işletmelere ulaşarak rezervasyon yaptırmaktalar.

Günümüz değişen şartlarında çağa ve gelişime açık olan işletmeler bir adım önde olduğunu artık hepimiz bilmekteyiz.Kusadasi.com.tr etkili gücünü siz doğru işletmeler için açmış bulunmaktayız.Müşteri odaklı çalışan doğru fiyat ve ürün konusu ilke edinmiş bölge işletmeleri sayfamızda yer alacaktır.

İnternet ücretlerine gelince gazete dergi vb gibi kağıt tasarım dağıtım vb gibi masraflarımız olmadığı için daha uygun ucuz etkili reklam ücretlerimiz vardır.

Sizde internetin Kusadasi.com.tr  gücünden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek sayfamızda yerinizi almak için acele edin.

Kuşadası Belediyesi İlan Reklam Yönetmeliği

http://www.kusadasi.bel.tr/uploads/reklam_ilan_ve_tabela_yonetmeligi.pdf