Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası tekne turu için Kuşadası Milli Park Tekne Turu Güzelçamlı kuşadası tekne turu tavsiyesi tekne turu Ücretleri, fiyatları en iyi tekne turları, günlük. Kuşadası tekne turları tüm sorularınız cevabını sayfamızda bulabilirsiniz. Kuşadası Tekne Turu Sizlere farklı bir tatil deneyimi için Kuşadası milli park tekne turları’nı tavsiye ediyoruz. Tekne turumuz sabah saat 09:00 da Kuşadası Güvercin adasından hareket etmektedir. Milli parkın doğal güzelliklerini ve koylarını görebileceğiz bir gezi.

 • Tekne Turları 2019

Kuşadası Milli Park Tekne Turları’dır.Plajlarda şenzlong ve şemsiye parasına hem tekne turu hem milli park koylarını görebiliyorsunuz. Hemde milli park koylarında denize girerek güzel bir tatil günü geçiriyorsunuz. Bölgede bu işi hakkıyla yapan firmalardan biride Kuşadası Tekne Turu turu uzun zamandır milli park koylarına müşteri götüren tekne Kentin sayılı tekne turu yapan firmalarından biridir.

 • Kuşadası Tekne Turu Kalkış Yeri

Tekne Turu kalkış saati Sabah 09 30 dur. Tekne turu için yolcularını alan firma Güzelçamlı Milli parkın eşsiz güzellikte doğa ve plajlarıyla tatilcilerini buluşturuyor.Aklınızda soru işareti kalmadan bineceğiniz bir tekne Kuşadası Tekne Turları tekne turu. Kuşadası tekne turları tur tavsiyesi tekne turu ücretleri fiyatları en iyi tekne turları günlük turlar vb tüm bu sorularınızın cevabını. Aşağıda yazmaya çalıştık.

Teknelerin bir kısmı sabah saat 09:30 da Güvercin adasından hareket eder. Bu tekneler Davutlar Güzelçamlı Milli Park Koylarına ve İzmir Seferihisar koylarına gitmektedir. Seferihisar koylarına yolculuk 45 dakika da, Milli park koylarına yolculuk ise yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir. Bizim Kuşadası Tekne Turu tavsiyemiz ise kesinlikle Milli park koylarına gitmeniz olacaktır.

 • Tekneye Ulaşım – Mili Park Tekne Turları Nereden Hareket Ediyor ?

Kuşadası Tekne Turları Güvercin Adası mevkinden hareket etmektedir. Merkez diyebileceğimiz bu noktaya ilçenin bir çok noktasından şehir içi dolmuş minibüsler ile ulaşabilirsiniz. Kadınlar Denizi (ladies Beach) 5 numaralı dolmuş minibüsü, Kuşadası tekne turları önünden geçmektedir. Dilerseniz özel aracınız ile buraya gelebilirsiniz.Yılancı burnu çıkışında ücretli özel otopark bulunmaktadır. Aracınızı buraya park ederek Kuşadası tekne turları na katılabilirsiniz.

 • Kuşadası Tekne Turu Hareket Saati Kalkış Yeri

Kuşadası Tekne Turu Hareket Saati sabah 09:30′ dur. Genellikle tüm tekneler bu saatte arka arkaya hareket etmektedirler. Bazen tur araçlarının geç kalması vb. sebeplerden dolayı 10 veya 15 dk’lık gecikmeli hareket edebiliyorlar. Tekne Turu konusundan bizim tavsiyemiz sabah 09:30′ dan önce tekne turunun yapılacağı alanda olmanızdır. Teknede masalar 4 veya 6 şar’lı olarak dizayn edilmiştir. Kalabalık gelmeyi planlıyorsanız, otellerden tekne turlarına gelen misafirlerden önce orada olup kendinize ait bir masayı almanız daha iyi olacaktır. Kuşadası tekne turları genellikle masa rezervi yapmamaktadır. Kuşadası tekne turları.

 • Kuşadası Tekne Turu Fiyatları

2019 Yılı Tekne Turu Ücreti Grup ve Öğrenciler İçin Fiyat Alınız

Güzelçamlı Milli park koylarına giden tekne turu firması Kuşadası Tekne Turları isimli firma bu firmanın iki büyük teknesi mevcut. Çocuklar ve gençler için muhteşem eğlenceli denemenizi kesinlikle öneririz. ( Kaydırak bu yıl için kapalıdır.)

 • Kuşadası Tekne Turu Telefon Numaraları

Kuşadası Milli Park Tekne Turu ücreti 50TL

 • Kuşadası Tekne Turu Tavsiye

Güzelçamlı tekne turu milli park tekne turundan aileler gruplar öğrenciler için indirimli tur düzenlemektedir.cSizde kısa sürecek ve sayılı olan indirimli biletinizi almak için yukarıdaki numarayı arayarak biletinizi alınız. Kuşadası tekne turları 2019 ücretleri fiyatı değişmeden biletinizi alınız. Güvercin adasından kalkarak milli park koylarına giden tekne turu firmasıdır. Teknenin ücretinin içinde öğle yemeği, meşrubat, su, güneşlenme alanı, wc duş, atlama tahtası, müşterisini botla kıyıya çıkarma, gibi hizmetleri sunmakta.Sizde kısa süreli bu uygulamadan yararlanmak için acele edin… Milli park koylarına yapacağınız yolculuk esnasında, bazen Yunus balıklarının teknelere eşlik ettiğini, hatta tekneler ile yarış yaptıklarına şahit olabilirsiniz.

Bu yüzden yolculuk esnasında fotoğraf makinanızı yanınızda hazır tutmanızda fayda var. O anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Yunan adası Samos adasına paralel şekilde yapacağınız yolculukta, bir yabancı devlet topraklarının ülkemize bu kadar yakın olmasına ( Osmanlı zamanında bizim olan adalar ) şaşıracaksınız. Bayrak adası (fener adası) ile Samos adası arası yaklaşık 800m kadardır.

Teknede çocuklar ve yüzmeyi bilmeyenler için can yeleği vardır. Bu yelekleri isteyerek teknenin arkasından denize girebilirsiniz. Dilerseniz zodyak bot ile sizi tekne plaja kadar çıkartıp, dönüşte tekrar tekneye alarak, plajdan da denize girmenize olanak vermektedir.

 • Tekne Turu Yemek İçecek Programı

Kuşadası Tekne Turu Tavsiye ‘ miz ise, Kuşadası Tekne turuna giderken yanınıza ekstra yiyecek alabilirsiniz. Hatta kahvaltılık yiyeceklerinizi yanınıza alıp teknede yolculuk esnasında yapabilirsiniz.Tur programında tekne içinde öğle yemeği ve yemek esnasında sınırsız meşrubat hakkınız vardır.

Yemek menüsü genellikle Köfte ,Tavuk Izgara, Piliç Şinitzel, Makarna Bulgur Pilavı Salata Mevsim Meyve (karpuz) olarak verilir. Aldığınız yemek ile doymadığınız takdirde tekrar yemek talep edebilirsiniz. Yemek esnasında içecek olarak kola, fanta, gazoz, olmak üzere dilediğiniz kadar içme hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında teknede ekstra olarak satılan çerez, cips, dondurma, bira ve alkol çeşitlerini ücret karşılığı alabilirsiniz. Kuşadası Milli Park Tekne Turları.

2019 yılı Milli Park Tekne Turu ücreti

(bunun içine öğle yemeği ve yemek esnasında meşrubat dahildir.)

 • Kuşadası Milli Park (Dilek Yarım Adası)

Güzelçamlı Milli park Türkiye’nin ve dünyanın en benzersiz doğal alanlarından birisidir Dilek Yarımadası. Büyük Menderes Deltası Milli Parkı 27.675 hektarlık bir alana sahiptir. Bu alanın 10.985 hektarı 19/05/1966 yılında Milli Park ilan edilen Dilek Yarımadasına, 16.690 hektarı 1994 yılında Milli Park ilan edilen Büyük Menderes Deltasına aittir.

Milli Park Uluslararası Sulak alanlar sözleşmesi (Ramsar), Avrupa’nın Yaban Hayatı ve Yaşam ortamlarının korunmasına yönelik sözleşme(Bern), Biyolojik çeşitlilik anlaşması(Rio) ve Akdeniz’in kirliliğe karşı korunması sözleşmesi(Barselona)kapsamında, korunan alan niteliğindedir. Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkı, Kuş Alanı, Bitki Alanı, Memeli alanı ve Doğa Alanı bakımından önemlidir.Kuşadasi Milli Park Kalamaki

Yılda yaklaşık 700.000 yerli ve yabancı misafir Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Milli Parkını ziyaret etmektedir.

 • Milli Park Kalamaki Koyları
 • Kavaklıburun koyu
 • Karasu koyu
 • İçmeler koyu
 • Aydınlık koyu

Puan Ver

[Kkstarratings]

Kuşadası Tekne Turu
4.7 (94.76%) 42 toplam[puan]