Kuşadası İzmir Havaalanı Transfer

Kuşadası İzmir Havaalanı Transfer Kuşadası İzmir Havaalanı Transfer Kuşadası Davutlar İzmir Havaalanı Taksi Servisi Kuşadası taksi servisimizle Kuşadası merkezden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ortalama 1...

Kuşadası İzmir AVM Transfer

Kuşadası İzmir AVM Transfer İzmir Kuşadası AVM Transfer Kuşadası İzmir AVM Transfer Taksi Kuşadası taksi servisimizle Kuşadası merkezden İzmir Alışveriş Merkezine ortalama 1 saat 30...

Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti

Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti : Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Dalaman Havaalanı’na 3 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Tek Yön Fiyat:...

Kuşadası Taksi Durakları Telefon Numaraları

Kuşadası Taksi Durakları Telefon Numaraları  Kuşadası’nda  7/24  hizmet  veren  taksi  servisi  size  bir  telefon  kadar  yakın  24 saat arayarak evinize, otelinize, havaalanına taksi çağırabilirsiniz. İşinde tecrübeli  taksi  şöförlerimiz  sizleri  sevdiklerinize güvenle ulaştırır. Araçlarımız klimalı hepsi yenidir. Dilerseniz Mercedes Vito Vip araçlarımız ile transfer servis hizmeti alabilirsiniz. Transfer fiyatlarımız son derece ekonomik olup ulaşım için ekstra bir ücret ödemezsiniz.Gideceğiniz güzergah ücretleri sayfamızda yer almaktadır.Güzergah dışı yolculuklarınızı ücretleri’de ekonomik olacaktır. İzmir havalimanı Dalaman hava limanı Bodrum Hava limanından dilerseniz önceden taksi telefon numaralarımızı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Havaalanı inişinizde görevli arkadaşımız sizi çıkış kapısında karşılayarak evinize, yazlığınıza, otelinize rahat konforlu yolculukla, sevdiklerinize güvenle ulaştırır.

TAKSİ TRANSFER olarak bölgemizden bir çok noktaya taksi hizmeti vermekteyiz

 • Taksi Transfer Hizmetlerimiz
 • Pamukkale Denizli Taksi Servisi                                   Efes Harabeleri Taksi Servisi
 • Meryem Ana Evi Taksi Servisi                                       Şirince Köyü Taksi Servisi
 • Davutlar Taksi Servisi                                                    MilliPark Taksi Servisi
 • İzmir Hava Alanı Taksi Servisi                                       Bodrum Hava Alanı Taksi Servisi
 • Dalaman Hava Alanı Taksi Servisi                                 Priene Taksi Servisi
 • Miletos Taksi Servisi
 • Kuşadası Davutlar İzmir Havaalanı Taksi Servisi

Kuşadası Davutlar İzmir Havaalanı Taksi Servisi Kuşadası taksi servisimizle Kuşadası merkezden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ortalama 1 saat 15 dakikada gidebilirsiniz.

Tek Yön Fiyat: 170 TL
Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.) *Bu fiyat Kuşadası-İzmir Havalimanı içinde geçerlidir.

 • Kuşadası İzmir AVM Transfer Taksi

Kuşadası taksi servisimizle  merkezden İzmir Alışveriş Merkezine ortalama 1 saat 30 dakikada gidip, 3 saatlik bir alışveriş imkanı veriyoruz. Daha sonra Kuşadası’na geri dönüyoruz..
             Gidiş Geliş Fiyat: 300 TL                           Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

 • Dalaman Kuşadası Taksi Ücreti Transferi

Kuşadası Dalaman Havaalanı Taksi Transferi : Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Dalaman Havaalanı’na 3 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Tek Yön Fiyat: 400 TL   Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018  Transfer Fiyatıdır.)

 • Kuşadası Antalya Taksi Transferi

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Antalya Merkeze ortalama 6 saatte ulaşabilirsiniz.Anka Turizm Transfer mesleğinde tecrübeli yabancı dil bilen sürücüleri ile çalışmaktadır. Çanakkale, Bodrum, İzmir, Pamukkale,Efes Harabeleri, Havaalanları Ören Yerleri ve birçok yere sizi ve ailenizi güvenle gideceğiniz yere zamanında ulaştırır.

Tek Yön Fiyat: 1200 TL      Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

 • Efes Antik Harabeler Taksi Transferi  

Taksi transfer servisimiz ile Efes Antik Harabeler ‘e 20 dakikada ulaşabilirsiniz.Kalış süresi 2 saat

Gidiş Geliş Fiyat: 150TL     Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

 • Kuşadası Efes Meryem Ana Taksi Transferi

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Efes Antik Şehri ile Meryem Ana ‘ya 20 efes 35 dakikada meryem anaya ulaşabilirsiniz.

Kalış süresi 4 saat    Gidiş Geliş Fiyat: 180 TL   Max: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Bodrum Havaalanı’na 1 saat 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

 • Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi

Anka Turizm Transfer mesleğinde tecrübeli yabancı dil bilen sürücüleri ile çalışmaktadır. Çanakkale, Bodrum, İzmir, Pamukkale,Efes Harabeleri, Havaalanları Ören Yerleri ve birçok yere sizi ve ailenizi güvenle gideceğiniz yere zamanında ulaştırır.

Tek Yön Fiyat: 250 TL    Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

 • Kuşadası İzmir Havaalanı Transfer Taksi

Taksi  servisimizle Kuşadası merkezden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ortalama 45 dakikada gidebilirsiniz. Mesleğinde tecrübeli yabancı dil bilen sürücülerimiz sizi ve ailenizi güvenle gideceğiniz yere zamanında ulaştırır.

İzmir Havaalanı  Tek Yön Fiyat: 150TL Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2018 Transfer Fiyatıdır.)

Kuşadası taksi servis hizmetleri ve özel tur araçlarını firmamız olarak bölgede karşılamaktayız.Her türlü turizm taşımacılığını özel VİP araçlarımız ile tecrübeli güvenilir çalışanlarımız 7/24 hizmet vermekteyiz. Ulaşım fiyatlarımız son derece makul durumdadır.Daha kalabalık grupların taşınmasında lütfen firmamızı arayarak fiyat alınız.

Kuşadası taksi servisimiz için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Taksi rezervasyon kartını doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz.  Taksi Servisimizdeki araçlarımız son model bakımlı klimalı ve sigortalı araçlardır. Araçlarımızın bakımları yetkili servislerinde yapılmaktadır.  Taksi Taxi Servisleri Taksi ve Transfer servisimizde çalışan şöförlerimiz tüm ticari araç sertifikalarına sahiptirler ve iyi ingilizce dil bilgisi vardır. Şikayet ve önerileriniz süratle dikkate alınarak değerlendirilir ilgili işlem gerçekleştirilir. Taksi Durakları Telefon Numaralar

 • Kuşadası Taksi Telefon No :

 •  İLETİŞİM  7/24 GSM TELEFON  :          

HİZMETLERİMİZ     Taksi taxi Servis Hizmetlerimiz

Taksi Durakları Telefon Numaraları Misafirlerinize İlçe’nın Turistik Yerleri taxi taksi transfer servisimiz efes,Meryem Ana Selçuk, Milli Park, Davutlar, Söke, Müzeler Halk Pazarları AVM ler taksi transfer servisimiz ile 24 saat ihtiyacınız olabilecek gıda , ilaç temini.(nöbetçi eczane)  özel aracınızı kullanamayacak durumda olduğunuzda şöför temini, ile Bodrum havaalanı dalaman havaalanı bodrum merkez izmir havaakanı İzmir şehir merkezi,Aydin, her yerinden sizleri alabiliriz.

Taksi transfer servisimiz ile sizleri ve misafirlerinizi Havaalanı, Otobüs Terminali,  Tren Garı Veya Hızlı Tren Garından indiği yerde karşılayarak gideceğiniz yere kadar bırakıyoruz  taksi transfer servisimiz ile söz düğün ve nişanlarda konvoy hizmeti, mercedes vito vip araçlar ile 18+1 sprinter araçlar ile hizmete hazır durumdayız transfer servisimiz ile 24 saat açık servislerden aracınıza acil yardım hizmeti,

.Tüm transfer ücretlerimiz max 4 kişilik yolcu için belirlenmiştir. Diğer sayılar ve gruplar için lütfen fiyat alınız.

Buraya Puan Verin