Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu

693
Kuşadası Şikayet Hattı
Kuşadası Şikayet

Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu

Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu . Belediye , vatandaşların sorun, öneri ve taleplerini rahatça iletebilmesi amacıyla WhatsApp İletişim Hattı kurdu. Bundan böyle Kuşadalılar, yaşadıkları sorun ve aksaklıkları daha hızlı bir biçimde Belediye’ye iletebilecek.

Belediye tarafından kurulan 0552 4604040 numaralı WhatsApp İletişim Hattı hizmet vermeye başladı. Vatandaşların belediye hizmetleri ile ilgili karşılaştıkları sorunlara ilişkin bilgi ve fotoğraf iletebildikleri WhatsApp hattı aracılığıyla olumsuzlukların daha kısa sürede giderilmesi hedefleniyor.  Belediye nin Whatsapp hattını akıllı telefonlarına kaydeden vatandaşların, belediye ile ilgili sorun, öneri ve taleplerini fotoğraf ve konum da ekleyerek iletmeleri halinde e-belediye üzerinden TC kimlik numarası ile sisteme kayıt yapılarak vatandaşlara takip numarası veriliyor.

Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu

Takip numarası ile https://e-hizmet.kusadasi.bel.tr/ebelediye/ adresindeki “Öneri/Şikayet Sorgulama” ekranından talep ve şikayetler ile ilgili bilgi alınabiliyor.Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu

 

Belediye Whatsapp Şikayet Hattı Kurdu

[wp-review id=”7690″]

Buraya Puan Verin

4 YORUMLAR

  1. Kuş adası belediyesi rezalet bir belediye çok memur var çalışan yok hiç bir şekilde işiniz olmuyor bütün belediyenin binasını gezdik bütün kartlara çıktık indik akşam oldu sonuç bizim hiç bir işimiz olmadı güzel camlı güya tatil köyü turizm cenneti ortalık pislikten geçilmiyor sivri sinekten ne oturtuluyor ne uyunuyor on sene aşkın evim var hala yolum Yok ve olmayan yolun vede bizimle hiç bir ilgisi olmayan yolların kakı vergisine isteyebiliyor belediye başkanları çalışmıyor ki memuru çalışsın bir çıkın halkınızın oturdukları yere görün sadece seçimlerde oy dilenmeyin hizmet verin

  2. Ben Güzelçamlı da oturuyorum . Binaların üst katlarında birçok kaçak yapı var hemde metrekare olarak büyük. Ben vergi veriyorum onlar vermiyor. Kaçak yapılaşma neden denetlenmiyor. Ayrıca taşan rogarlar etrafa pis koku ve mikrop saçıyor. Kuşadası Belediyesi ilgilensin lütfen.

  3. ASKİ denetimli vidanjörler sezon boyunca Davutlar mahallesi Abdi ipekçi caddesini kullanmakta ve çok fazla gürültü yapmaktadır. Araçların ekzozundan çıkan duman bacayıda geçti. Ne belediye denetliyor ne de trafik. Bu araçların Abdi İpekçi caddesi yerine dahaaz kullanılan çevrew çollardan ana yola çıkışının sağlanması. Aynı zamanda araçların çok süratli gitmesini önlemek amacıyla yola barikatlar yapılmasını önemle rica ederim.

  4. Merhabalar;
    Ben bir ISTANBUL lu olarak Kuşadası ni çok seviyorum ama belediye cok kotu, çok yapılaşma var ve koylar talan ediliyor. .trafik felaket hele o Kervansaray in önüne araç park etmiyorlar mi cildiriyorum..sanırım belediye başkanı pek ilgili değil. Bi sonraki seçimlerde de Seçilecegini hiç zannetmiyorum çünkü herkes nefret ediyor. Davutlar, Güzelçamlı da meyve bahçeleri, zeytinlikler talan edilmiş villalar yapılmış bu ne hırstir ya?. .. .harcamayin KUŞADASI ni ya sahip çıkın. .lütfen.

Comments are closed.