Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor!!

243
ek işe ihtiytaç var

Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor

Ülkemize yapılan turist ziyaretleri  gün geçtikçe azalıyor. Başta sahil kentleri olmak üzere, ülkemizin genelinde esnafların büyük bir bölümü ekonomik açıdan ciddi sıkıntı çekmekte. Dolayısıyla var olan işlerinin yanı sıra ek iş arayışlarına giren dükkan sahipleri de oldukça fazla.

Ev hanımlarının, dükkan yada firma sahiplerinin, ikinci bir işte çalışmak isteyenlerin veya hiç çalışmayan insanların ek iş aramasıyla Network sisteminin yaygınlaştığı ve birçok kişi için güzel ek gelirler sağladığı bir gerçek. Network sistemi kullanılarak yapılanan birçok sektör var. Bunların arasında en çabuk ilerleyen ve en çok tercih edileni ise  Wellness  sektörü.

Biri Sağlıklı Yaşam Mı Dedi?

Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı yaş almak için hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Katkısız besinler, vitamin ve mineralleri bol sular, özel hazırlanan karışık besinli detoxlar ile her birimiz hayatımızın bir evresinde mutlaka tanıştık. Her birinin faydası mutlaka var, ama vücutlar ve bünyelerin farklı olmasından kaynaklı kişiden kişiye gösterdiği reaksiyonlar farklı.

Size istisnasız her bünyeye ve vücuda fayda sağlayan ve yan etkisi olmayan bir ürün ve mükemmel bir aileden bahsedeceğim .

Bilindiği üzere ekolojik dengedeki bozulmadan dolayı katkısız besinler bulmak oldukça zor. Kimyasal katkı bulunmayan sebze ve meyveleri piyasada bulabilmek mümkün fakat fiyatları tabiri caizse “cep yakan” cinsten.  Demem  o ki;  ya istisnasız her besinimizi kendimiz üretmeliyiz “!” yada var olan düzenimize ek olarak hayatımızı ve sağlığımızı güçlendirecek ek besinler kullanabiliriz.

Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum Özütü)

Size bir kullanıcı olarak gönül rahatlığıyla kahve içmenizi tavsiye edebilirim. Ama piyasadaki o içerisinde tatlandırıcı ve katkı maddesi olanları değil. Doğal Kırmızı Reishi Mantarlı (Ganoderma Lucidum Özütü) olan kahveyi.

Bir kahve düşünün…

  • Selülit yapmasa
  • Bitkilerin Kralı KIRMIZI REİSHİ ile harmanlanmış olsa
  • Şifa ve Tedavi Edici Özelliği Olsa
  • Tadı Harika Olsa
  • 7 den 70 e herkes içebilse
  • Çeşitlerine Göre Zayıflama ya da Kilo Aldırma Sağlasa
  • İnsan Sağlığı İçin Üretilse
  • Tüm Mide Hastalıklarına İyi Gelse
  • Saymakla Bitmeyen Etkileri Olsa

VE TÜM BUNLAR GERÇEKSE!!!Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor

 

SİZE BİR TEKLİFİM VAR!

Kapılar Kapanıyor!!

Reishi katkılı kahvelerimiz Türkiye’nin her yerinde ve mekanlarda olacak ve Lansmana özel fiyatlandırılmış girişimci paketini almak için son günler. 27 Ekim tarihinde kapılar kapandığında içeride kalanlarla Tüm Türkiye’ye bayilikler vereceğiz. Koluma taktığım bu burma bileziğe bir servet şansı. Dursun kenarda istediğim zaman kullanırım. Ne diyorduk?? Tercihlerimiz kadarız ve tercihlerimiz kaderimizi belirler. Bu numarayı TR3074846 Sponsor bilgilerine yazıp start verebilirsiniz. 

Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor

2018 yılının başından itibaren Türkiye’nin her yerinde denk geleceğiniz kahve stantlarımızın fiyatı sadece 5000 TL. Kendi işi oluşturmak için gayet makul bir fiyat. İnsanlara kahve verirken sağlıklarının da daha iyiye gideceğini bilecek olmanız hem işinize olan sevginizi, hemde hayata bakış açınızı değiştirecek.

Haydi!! Kendi işinizi kurun.

Hülya Erol Gürel

Hülya Erol Gürel

Tlf: 0536 940 19 42

Ek İşe Duyulan İhtiyaç Artıyor!!
5 (100%) 3 toplam[puan]