Antalya Taksi Tranfer Ücreti

 Antalya Taksi Tranfer Ücreti

Kuşadası Antalya Taksi Tranfer Ücreti Kuşadası Antalya Taksi Transferi Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Antalya Merkeze ortalama 6 saatte ulaşabilirsiniz.   Transfer mesleğinde tecrübeli yabancı dil bilen sürücüleri ile çalışmaktadır. Çanakkale, Bodrum, İzmir, Pamukkale,Efes Harabeleri, Havaalanları Ören Yerleri ve birçok yere sizi ve ailenizi güvenle gideceğiniz yere zamanında ulaştırır.

Tek Yön Fiyat: TL

Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2022 Transfer Fiyatıdır.)

  Kuşadası Taksi Telefon No :

 İLETİŞİM

 

  •   TAKSİ TRANSFER

2005 yılından beri Kuşadası bölgesinde yurtiçi ve dışından gelen misafirlerimize taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak şirket misyonumuzdur. Yenilenen araç filosu ile çevre ören yerleri, kültür turları, bayi toplantıları, seminer ve kongre organizasyonları , havalimanı transferleri gibi turizm taşımacılığı faaliyetlerinde hizmet vermektedir.

  • HİZMETLERİMİZ

Misafirlerinize Kuşadası’nın Turistik Yerleri taxi taksi transfer servisimiz ,Efes,Meryem Ana Selçuk, Milli Park, Davutlar, Söke, Müzeler Halk Pazarları AVM ler Kuşadası taksi transfer servisimiz ile sizleri ve misafirlerinizi Havaalanı, Otobüs Terminali, Tren Garı Veya Hızlı Tren Garından indiği yerde karşılayarak gideceğiniz yere kadar götürüyoruz.

Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti Kuşadası taksi transfer servisimiz ile 24 saat ihtiyacınız olabilecek gıda , ilaç temini.(nöbetçi eczane)
Kuşadası taksi transfer servisimiz ile özel aracınızı kullanamayacak durumda olduğunuzda şöför temini,
Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Bodrum havaalanı Dalaman havaalanı bodrum merkez İzmir havaalanı, İzmir şehir merkezi, Aydın ilinin her yerinden sizleri alabiliriz.

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile söz düğün ve nişanlarda konvoy hizmeti, Mercedes Vito vip araçlar ile 18+1 Sprinter araçlar ile hizmete hazır durumdayız

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile 24 saat açık servislerden aracınıza acil yardım hizmeti vb hizmeteleri Tüm transfer ücretlerimiz max 4 kişilik yolcu için belirlenmiştir. Diğer sayılar ve gruplar için lütfen fiyat alınız.

Mercedes vito vip Mercedes Sprinter 18+1

 

5/5 - (2 votes)