Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Bodrum Havaalanı’na 1 saat 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi Anka Turizm Transfer mesleğinde tecrübeli yabancı dil bilen sürücüleri ile çalışmaktadır. Çanakkale, Bodrum, İzmir, Pamukkale,Efes Harabeleri, Havaalanları Ören Yerleri ve birçok yere sizi ve ailenizi güvenle gideceğiniz yere zamanında ulaştırır.

Tek Yön Fiyat:

Maksimum: 4 Kişilik Araç Fiyatı (2020 Transfer Fiyatıdır.)

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi

Kuşadası Bodrum Havaalanı Taksi Transferi Bodrum Uluslararası havaalanlarında 7/24 Saat turizm taşımacılığına uygun her türlü yetki belgesi mevcut araç ve profesyonel kaptanlarımızla transfer hizmetleri vermekteyiz. İzmir merkez , Kuşadası ve çevresi Didim,Bodrum,Denizli ve Marmaris olmak üzere tüm diğer il ve ilçelere ulaşımınızı sorunsuz sağlıyoruz.

Kuşadası Taksi Telefon Numaraları

  •  Kuşadası Taksi ve Transfer servisimizde çalışan şöförlerimiz tüm ticari araç sertifikalarına sahiptirler ve iyi ingilizce dil bilgisi vardır. Şikayet ve önerileriniz süratle dikkate alınarak değerlendirilir ilgili işlem gerçekleştirilir.

Transferi Tüm transfer ücretlerimiz max 4 kişilik yolcu için belirlenmiştir. Diğer sayılar ve gruplar için lütfen fiyat alınız.