Kuşadası Su Tesisatçıları 

Kuşadası Su Tesisatçıları 

Yeni ve eski binalarda temiz su tesisatı ,kat kaloferi tesisatı, atık su tesisatı, eski su borularının değişimi banyo mutfak tesisatı yenilenmesi, bahçe sulama sistemlerini garantili uygun fiyatlar ile yapıyoruz .Sözleşme karşılığı ücretlendirme ile 1 yıl işçilik hatalarına karşı garanti veriyoruz. Lütfen Telefon ile irtibata geçerek fiyat teklifi alınız.

DETAYLAR İÇİN / FATİH BİLGEN
0532 494 58 20

Su Tesisatı Kurulumu Fiyatı Ne Kadardır?

Kuşadası Davutlar Güzelçamlı Soğucak tüm bu bölgelerdeki, Su tesisatı plan, projelendirme ve taahhüt işleri kapsamında sorunsuz şekilde elektrik tesisatı kurulumu ve entegrasyon işlemlerini yapıp size teslim ediyoruz.
Bütün yapıların en önemli kısmı olan su tesisatının bakım ve onarım işlemleri, evlerde su sızıntıları ile karşılaşmamak için düzenli olarak yapılmalıdır.

Su tesisatı, insanların su ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmelerini sağlar. Sağlık ve güvenlik için su tesisatına son derece önem verilmelidir.

Verdiğimiz Hizmetler

Temiz Su Tesisatının Kurulması
Kirli Atık Su Tesisatının Kurulması
Sıcak Su Güneş Enerjisi Kurulması
Bahçe Otomatik Sulama Sisteminin Kurulması
Su Drenaj Borularının Döşenmesi Hazırlanması
Sıhhi tesisatı kurulumunda kullanılan malzemeler ve tesisatın kurulacağı yer sayısı maliyeti etkileyen temel faktörlerdir. Su tesisatında kullanılan ve kesinlikle kaliteli olması gereken malzemelerin başında borular gelir. Boru tercihinin mutlaka kaliteli piyasada ismi bilinen markalar olmalıdır. Müşteri talep etse bile hiçbir zaman ucuza kaçmamalıdır. Maliyeti düşük, kalitesiz boru kullanmak ileriki dönemlerde çok büyük sıkıntılara yol açabilir. Özellikle eski yapılarda kullanılan galvaniz borular belli bir süre sonra paslanıp çürümektedir. Bu da borulardan su sızıntılarına ve musluklardan paslı, pis su akmasına neden olacaktır. Hem sağlık hem binanızın güvenliği için bu tip su borularının acil ve ivedi şekilde değişmesi gerekir.
Bu konuda firmamız Davutlar Güzelçamlı Sahil Siteleri yazlık villalarda Kuşadası merkezde bir çok yerde hizmet vermektedir.

Bize ulaşarak ücretsiz keşif ve ölçümleme yaptırarak mutlaka fiyat almanız yararınıza olacaktır. Yapacağımız işlerde işçilik hatalarına karşı 1 yıl garanti vermekteyiz..

 

Hata: İletişim formu bulunamadı.

5/5 - (5 votes)