Dalaman Havaalanı Transfer Ücreti

Dalaman Havaalanı  Transfer Ücreti

Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti : Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Dalaman Havaalanı’na 3 saat 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Tek Yön Fiyat:   TL

Maksimum: 5 Kişilik Araç Fiyatı (2020 Transfer Fiyatıdır.)

  Kuşadası Taksi Telefon No :

Gsm : 0 532  

Telefon : 0 256  
Fax : 0 256 612 

  • HİZMETLERİMİZ

Misafirlerinize Kuşadası’nın Turistik Yerleri taxi taksi transfer servisimiz ,Efes,Meryem Ana Selçuk, Milli Park, Davutlar, Söke, Müzeler Halk Pazarları AVM ler Kuşadası taksi transfer servisimiz ile sizleri ve misafirlerinizi Havaalanı, Otobüs Terminali, Tren Garı Veya Hızlı Tren Garından indiği yerde karşılayarak gideceğiniz yere kadar götürüyoruz.

Dalaman Havaalanı Kuşadası Transfer Ücreti Kuşadası taksi transfer servisimiz ile 24 saat ihtiyacınız olabilecek gıda , ilaç temini.(nöbetçi eczane)
Kuşadası taksi transfer servisimiz ile özel aracınızı kullanamayacak durumda olduğunuzda şöför temini,
Kuşadası taksi transfer servisimiz ile Bodrum havaalanı Dalaman havaalanı bodrum merkez İzmir havaalanı, İzmir şehir merkezi, Aydın ilinin her yerinden sizleri alabiliriz.

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile söz düğün ve nişanlarda konvoy hizmeti, Mercedes Vito vip araçlar ile 18+1 Sprinter araçlar ile hizmete hazır durumdayız

Kuşadası taksi transfer servisimiz ile 24 saat açık servislerden aracınıza acil yardım hizmeti vb hizmeteleri Tüm transfer ücretlerimiz max 5 kişilik yolcu için belirlenmiştir. Diğer sayılar ve gruplar için lütfen fiyat alınız.

4.4/5 - (5 votes)