Güzelçamlı Tekne Turları

845
millipark tekne turu ücretleri

Hızlı Menü

Güzelçamlı Tekne Turları

Güzelçamlı Tekne Turları Milli Park Davutlar Güzelçamlı Tekne Turu Kuşadası’ na tatile gelecekseniz yada geldiniz ise Güzelçamlı Milli Park koylarında yüzmeden samos adasını görmeden gitmeyin deriz. Kuşadası’nda plaja gittiniz, tarihi yerleri gezdiniz, akşamları bara gittiniz, sırada ise Tekne Turu var size tavsiyemiz Kuşadası’nın Milli Park (kalamaki) koylarına giden tekne turlarına  katılmanız’dır. Kuşadası Tekne Turu Kuşadası Güvercin Adası bağlantı yolundan kalkmaktadır.Sizlere tavsiye edeceğimiz teknemizin ismi Pandora Tekne Turu dur. Kuşadası Millipark koylarında demirleyerek sizleri egenin tertemiz sularında yüzme imkanı sağlamaktadır.

Güzelçamlı Tekne Turu  tavsiyemizde ise : Yaşlı annemiz babamız var küçük çocuğumuz var diye düşünmeyin teknenin ilk katı gölgeli ve kapalıdır  oturma alanları masaları  mevcuttur dilerseniz yaşlı anne babanızı bu alanda etrafı seyrederek  tekne turunu yapabilir.Denize girmek ama iyi yüzemem endişeniz varsa da tekneden can yeleği alarak denize girebilirsiniz. Talep etmeniz halinde bu konuda teknedeki arkadaşlar size yardımcı olacaktır.Dilerseniz sizi kıyıya kadar botla çıkartıp plajdan denize girmenizi sağlayacaktır. Kuşadası Milli park Tekne Turu Turları

  • KUŞADASI TEKNE TURU  /  SETUR MARİNA KUŞADASI
  • —-   ——–   /   ——-    ————–
  • Güzelçamlı Tekne Turu Telefon  Numaraları
  • tekne turu
  • Güzelçamlı Tekne Turu ücreti 2018 Yılı 50TL

 

Pandora tekne turu milli park tekne turundan aileler gruplar öğrenciler için indirimli tur düzenlemektedir.Sizde kısa sürecek ve sayılı olan indirimli biletinizi almak için yukarıdaki numarayı arayarak biletinizi alınız.Kuşadası tekne turları 2018 ücretleri fiyatı değişmeden biletinizi alınız.Kuşadası güvercin adasından kalkarak milli park koylarına giden çoban yıldızı tekne turu tur içinde öğle yemeği meşrubat su güneşlenme alanı wc duş atlama tahtası kaydırak müşterisini botla kıyıya çıkarma gibi hizmetleri sunmakta sizde kısa süreli bu uygulamadan yararlanmak için acele edin…

  • Kuşadası Güzelçamlı Tekne Turu Tavsiye

Sizlere bu firmayı tavsiye ediyoruz. Kuşadası’nda Pandora tekne turu ile tura çıkarak memnun olmadan ayrılan turist sayısı parmak kadar azdır desek yalan olmaz.Müşterilerine her türlü imkanı 50tl ücret karşılığında vermeye çalışan firmaya Kuşadası’nda bir çok acenta tarafından müşteri verilmektedir.Yerli ve yabancı müşterisi yoğun olan çoban yıldızı tekne turu müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır.Bizde sizlere Kuşadası Tekne Turları nda bu firmayı tavsiye ediyoruz.Hem tekne ücretleri sunulan hizmetler ve diğer tüm detaylar için.Firma ile ilgili yorum ve anket yapabilirsiniz.

Ayrıca küçük çocuklar için can yelekleri mevcuttur.

Teknenin üst kısmında güneşlenme alanı, oturaklar,denize atlama yeri,su kaydırağı ve dans pisti mevcuttur.Teknede bulunan görevli arkadaşlar tekne turu boyunca müzik çalarak gününüzün neşeli ve eğlenceli geçmesine yardımcı olacaktır.

  • Tekneye gelirken                     Havlunuzu                          Güneş Kreminizi
  • Fotoğraf Makinanızı                 Terliğiniz                            Gözlüğünüzü             yanınıza almayı unutmayın.

kuşadası milli park tekne turu

Güzelçamlı Tekne Turu Turları : Kuşadası Güzelçamlı Milli Park koylarına giderken yunan adası Samos un bize bu kadar yakın olmasına şaşıracaksınız. Bize bakan taraflarındaki koylarındaki binaları ve teknelerini çok rahat görebilirsiniz.

Kuşadası Güzelçamlı milli park tekne turunda ise bazı anlarda Yunus balıkları tekne ile yarış yaparak teknemize milli park koylarına kadar eşlik ederler adeta hoşgeldiniz der gibi.Bu anlarda tekne turuna katılan ziyaretçilerimiz o anlarda fotoğraf makinaları ile bu anları ölümsüzleştirir.

Çocuklar    0 6 yaş ücretsiz   /    07  12 yaş %50 ücretli   /diğer kişilerden tam ücret alınır.

  • Güzelçamlı Tekne Turu Nereden Kalkıyor

Kuşadası Yılan Burnu Güvercin Adasına giriş yolunda bulunan  teknemize buradan ulaşabilirsiniz.Güvercin adasının hemen giriş kısmında bulunan otopark a araçınızı bırakabilirsiniz. Kuşadası tekne  ile arası 70 veya 80m dir.

Bunun dışından Kadınlar Denizi Dolmuşu üzerinden 5 numara yazar kentin bir çok noktasından dolaşarak sahil yolundan geçer zaten sahil yoluna çıktığınızda büyük Kuşadası Limanını geçtiğinizde tekneleri ve Güvercin Adasını göreceksiniz.Kuşadası Güvercin Adası önünde dolmuştan inerek 70 metre uzaklıktaki teknemize ulaşabilirsiniz.

  • Güzelçamlı Tekne Turu Hareket Saati

Kuşadası Tekne Turu Turları Tekne hareket saati sabah 09 30 dur grup halinde gelecekseniz  size tavsiyemiz saat 09 gibi erken gelerek ailenize uygun bir masa almanızdır.

İLETİŞİM

Milli park Tekne Turu hafta sonları yoğun olduğundan dolayı en az bir veya 2 gün önce rezervasyonunuzu aşağıdaki numaraları arayarak yaptırmanız olacaktır.

Güzelçamlı Milli Park Koyları Turu İçin 2018 ücreti 50 TL.

 

kuşadası tekne turu ücretleri 2018 ,kuşadası tekne turu tavsiye,kuşadası tekne turu turları, kuşadası, davutlar tekne turları turu , güzelçamlı tekne turları turu , milli park tekne turları turu, tekne turu

 

Güzelçamlı Tekne Turları
4.6 (92.31%) 13 toplam[puan]