Güzelçamlı Tekne Turları

1236
millipark tekne turu ücretleri

Hızlı Menü

Güzelçamlı Tekne Turları

Güzelçamlı Tekne Turları , Milli Park Davutlar Güzelçamlı Tekne Turu Kuşadası’ na tatile gelecekseniz yada geldiniz ise Güzelçamlı Milli Park koylarında yüzmeden samos adasını görmeden gitmeyin deriz. Kuşadası’nda plaja gittiniz, tarihi yerleri gezdiniz, akşamları bara gittiniz, sırada ise Tekne Turu var size tavsiyemiz Kuşadası’nın Milli Park (kalamaki) koylarına giden tekne turlarına  katılmanız’dır. Güzelçamlı Tekne Turu Kuşadası Güvercin Adası bağlantı yolundan kalkmaktadır. Sizlere tavsiye edeceğimiz teknemizin ismi dur. Güzelçamlı Millipark koylarında demirleyerek sizleri egenin tertemiz sularında yüzme imkanı sağlamaktadır.

  • Güzelçamlı Tekne Turu Telefon Numaraları

  • 0532 494 58 20

Milli park Tekne Turu hafta sonları yoğun olduğundan dolayı en az bir veya 2 gün önce rezervasyonunuzu aşağıdaki numaraları arayarak yaptırmanız olacaktır.

Pandora tekne turu milli park tekne turundan aileler gruplar öğrenciler için indirimli tur düzenlemektedir.Sizde kısa sürecek ve sayılı olan indirimli biletinizi almak için yukarıdaki numarayı arayarak biletinizi alınız.Kuşadası güvercin adasından kalkarak milli park koylarına giden tekne turu tur içinde öğle yemeği meşrubat su güneşlenme alanı wc duş atlama tahtası kaydırak müşterisini botla kıyıya çıkarma gibi hizmetleri sunmakta sizde kısa süreli bu uygulamadan yararlanmak için acele edin…

  • Kuşadası Güzelçamlı Tekne Turu Tavsiye

Kuşadası’ndan güzelçamlı tekne turu ile tura çıkarak memnun olmadan ayrılan, turist sayısı parmak kadar azdır desek yalan olmaz. Müşterilerine her türlü imkanı 50tl ücret karşılığında vermeye çalışan firmaya Kuşadası’nda bir çok acenta tarafından müşteri verilmektedir. Yerli ve yabancı müşterisi yoğun olan  müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Bizde sizlere Güzelçamlı Tekne Turları’ nda bu firmayı tavsiye ediyoruz. Hem tekne ücretleri sunulan hizmetler ve diğer tüm detaylar için. Firma ile ilgili yorum ve anket yapabilirsiniz.

Güzelçamlı Tekne Turu  tavsiyemizde ise : Yaşlı annemiz babamız var küçük çocuğumuz var diye düşünmeyin teknenin ilk katı gölgeli ve kapalıdır  oturma alanları masaları  mevcuttur dilerseniz yaşlı anne babanızı bu alanda etrafı seyrederek  tekne turunu yapabilir. Denize girmek ama iyi yüzemem endişeniz varsa da tekneden can yeleği alarak denize girebilirsiniz. Talep etmeniz halinde bu konuda teknedeki arkadaşlar size yardımcı olacaktır. Dilerseniz sizi kıyıya kadar botla çıkartıp plajdan denize girmenizi sağlayacaktır. Kuşadası Milli park Tekne Turu Turları

Ayrıca küçük çocuklar için can yelekleri mevcuttur.

Teknenin üst kısmında güneşlenme alanı, oturaklar,denize atlama yeri,su kaydırağı ve dans pisti mevcuttur.Teknede bulunan görevli arkadaşlar tekne turu boyunca müzik çalarak gününüzün neşeli ve eğlenceli geçmesine yardımcı olacaktır.

 Tekneye gelirken yanınıza       
» Havlunuzu                         » Güneş Kreminizi          »  Fotoğraf Makinanızı            » Terliğiniz                           » Gözlüğünüzü            almayı unutmayın.

Güzelçamlı Tekne Turu : Kuşadası Güzelçamlı Milli Park koylarına giderken yunan adası Samos un bize bu kadar yakın olmasına şaşıracaksınız. Bize bakan taraflarındaki koylarındaki binaları ve teknelerini çok rahat görebilirsiniz.

Kuşadası Güzelçamlı milli park tekne turunda ise bazı anlarda Yunus balıkları tekne ile yarış yaparak teknemize milli park koylarına kadar eşlik ederler adeta hoşgeldiniz der gibi.Bu anlarda tekne turuna katılan ziyaretçilerimiz o anlarda fotoğraf makinaları ile bu anları ölümsüzleştirir.

Çocuklar    0 6 yaş ücretsiz   /    07  12 yaş %50 ücretli   /diğer kişilerden tam ücret alınır.

  • Güzelçamlı Tekne Turu Nereden Kalkıyor

Kuşadası Yılan Burnu Güvercin Adasına giriş yolunda bulunan  teknemize buradan ulaşabilirsiniz.Güvercin adasının hemen giriş kısmında bulunan otopark a araçınızı bırakabilirsiniz. Kuşadası tekne  ile arası 70 veya 80m dir. Bunun dışından Kadınlar Denizi Dolmuşu üzerinden 5 numara yazar kentin bir çok noktasından dolaşarak sahil yolundan geçer zaten sahil yoluna çıktığınızda büyük Kuşadası Limanını geçtiğinizde tekneleri ve Güvercin Adasını göreceksiniz.Kuşadası Güvercin Adası önünde dolmuştan inerek 70 metre uzaklıktaki teknemize ulaşabilirsiniz.

  • Güzelçamlı Tekne Turu Hareket Saati

Güzelçamlı Tekne Turu hareket saati sabah 09 30 dur. Grup halinde gelecekseniz  size tavsiyemiz saat 09 gibi erken gelerek ailenize uygun bir masa almanızdır.

Güzelçamlı Milli Park Koyları Turu İçin 2019 ücreti 70 TL.