Kuşadası Milli Park Tekne Turu

Kuşadası Milli Park Tekne Turu

Kuşadası Milli Park Turu’na katılarak Milli parkın eşsiz koylarında yüzebilir.Fener adası (bayrak adası) görebilirsiniz. Yunanlıların yaşadığı Samos adasının 700m uzaklıktan görebilirsiniz.Teknemiz Kuşadası Güzelçamlı Limanından hareket etmektedir.Teknemizin ismi  tekne turudur.Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güzelçamlı tekne turu tavsiyesi, en iyi tekne turu firması hangisi,  tekne turları’na nasıl katılabilirim otelden servis var mı ?  dolmuş ile gelebilir miyim ? Tekne yerinde otopark var mı ? vb gibi soruların cevaplarını aşağıdaki yazımızda cevaplamaya çalıştık.Davutlar Güzelçamlı’nın muhteşem koylarında yüzme ve güneşlenme imkanı.

Güzelçamlı tekne turu yapan firmalardan olan  tekne turudur.

Sabahın ilk saatlerinde o gün yapılacak tur için hazırlıklarına başlar. Güzelçamlı tekne turu çalışanları, öğlen verilecek yemeğin pişirilmesi, hazırlanması için teknenin içinde bulunan mutfakta yemeği hazırlayarak, öğle servisinde sunarlar. Teknenin demir alması ile çalışan personel hiç durmadan dikkatlice misafirlerine güler yüzlü hizmet etmeye başlarlar.Teknenin tur bitimi limana gelip yanaşmasından sonra yine işleri bitmez personelin çöplerin dökülmesi teknenin yıkanıp temizlenmesi ertesi gün için bakımı ve diğer işlemler için hazırlıkları sürdürürler. Perdenin arka kısmında hizmet eden tekne personeli için küçük bir tip kutusu vardır . Sizde Kuşadası güzelçamlı tekne turundan memnun kaldığınızda buraya tip bırakabilirsiniz.

2023 Tekne Turu Ücretleri 400TL 

Kuşadası tekne turu milli park tekne turundan aileler gruplar öğrenciler için indirimli tur düzenlemektedir. Sizde kısa sürecek ve sayılı olan indirimli biletinizi almak için yukarıdaki numarayı arayarak biletinizi alınız.Kuşadası güvercin adasından kalkarak milli park koylarına giden tekne turu tur içinde öğle yemeği meşrubat su güneşlenme alanı wc duş atlama tahtası kaydırak müşetirisini botla kıyıya çıkarma gibi hizmetleri sunmakta sizde kısa süreli bu uygulamadan yararlanmak için acele edin…

 Kuşadası Milli Park Tekne Turları

Kuşadası’na gelen tekne turu müşterilerinin hep aklındadır. Kuşadası’nda nereye gidilir? nerede denize girilir? nerede eğlenilir ? gezilecek görülecek yerleri vb sorular hep cevap aramıştır Günümüzde internetin her cep telefonuna girmesiyle artık arayışlarını insanlar internetten üzerinden yapmaktadır. Bizde Kuşadası Milli Park Tekne Turları’nı sizlere buradan tanıtacağız.

  • Kuşadası Milli Park Tekne Turu

Kuşadası’ndan kalkan tekne yaklaşık 1 saat 15 dk süre sonra Güzelçamlı milli park koylarına ulaşmaktadır. Yolculuk esnasında Kuşadası sahillerini Davutlar sahillerini uzaktan seyredebilirsiniz. Temiz bir deniz havasından sonra milli park’ın el değmemiş berrak sularında sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz.Bizimde arada yolculuk yaptığımız Milli park tekne turunda birkaç defa ilginç anlar yaşadık.Milli park koylarına yaklaştığımızda tekneyle yarış yapmaya çalışan Yunus balıklarını teknenin yanında önünde gruplar halinde gördük sevimli Yunus balıkları bize Güzelçamlı milli park koylarına kadar eşlik ettiklerine birkaç defa şahit olduk.Sizde bu anları ölümsüzleştirmek isterseniz koylara yaklaşırken fotoğraf makinanızı hazır olarak bulundurmanızı tavsiye edeceğiz.

  • Milli Park Tekne Turunda Sunulan Hizmetler

»Öğle Yemeği
»Animasyon Dans Gösterileri
»Sıcak, Soğuk ve Alkollü içecekler / ücretli
»Gün Boyu Müzik

Kuşadası Milli Park Tekne turunda sunulan hizmetleri sıralarsak.
İçecek olarak yemek esnasında meşrubat gazoz kola fanta ve su hizmeti verilmesi fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Hizmeti verilmesi fiyata dahildir. Yemekte Tavuk Izgara, Tavuk Şnitzel,Makarna, Mevsim Salata, Mevsim Meyva verilmektedir.Doymadığınız takdirde tekrar yemek alabilme imkanınız vardır.

Sıcak İçecekler Teknenin barından ekstra ücret ödeyerek Çay,kahve alabilirsiniz.Ücretleri piyasa ile aynı olup makuldür.
Soğuk ve Alkollü içecekler Teknenin barından ekstra ücret ödeyerek Bira Çeşitleri , Rakı, Vokta vb gibi alkollü içecekleri alabilirsiniz. Ücretleri piyasa ile aynı olup makuldür.

Tekne Marketi: Tekne Turu yapan firmanı küçük bir marketi bulunmaktadır.Buradan cips çeşitleri, dondurma çeşitleri,büskivi çeşitlerini vb gibi ürünleri alabilirsiniz.

Köpük Partisi : Bu etkinliğimizde teknemizde bulunan köpük makinası misafirlerimiz pistte dans ettiği esnada köpük çıkarmaktadır. Misafirlerimizin köpük partisinde eğlenerek dans edip keyifli dakikalar yaşamaktadırlar.

Gün Boyu Müzik Tekne turundan bulunan Dj sizlere tekne turu boyunca neşeli oyun havalarından yerli yabancı pop şarkılarını eğlenmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz teknede bulunan dans pistinde dans ederek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
Yüzme Bilmeyenler Kuşadası tekne turunda yüzmeyi bilmeyenler için can yeleği servisi ve koylarda bulunan plajlara teknenin botu ile çıkartılarak denize girmeleri sağlanmaktadır. Kuşadası Milli Park Tekne Turu Turları Teknenin ikinci katında bulunan atlama yeri yüksekten atlamayı seven gençler için ideal bir yerdir.Atlarken tüm gözler üzerinizde olacaktır.

  • TEKEN TURU TELEFON NUMARALARI İLETİŞİM

TELEFON İÇİN YAZI ÜZERİNE TIKLAYINIZ

  • Güzelçamlı Milli Parkta Gidilen Koylar

  Milli Park Tekne Turu milli parkta bulunan 3 koya yanaşıyor. İlk koya yanaşan tekne burada yaklaşık 35dk kadar kalmakta sonra diğer koya uğramaktadır.Bu koyda öğle  yemeği servisine başlamaktadır.Öğle yemeği bitiminden sonra diğer koylarda mola vermektedir.Bizim tavsiye ettiğimiz tekne turu yapan firma Tekne Turu firmasıdır.

Tekne Turu Kalkış Yeri :Tekne Turunun kalkış yeri Güzelçamlı Limanıdır.Kuşadası ve çevresinden kalkan güzelçamlı dolmuşları teknelerin önüne kadar gelmektedir. Dilerseniz özel aracınızla gelip teknelere çok yakın olan yılancı siteler arasında aracınızı ücretsiz bırakabilirsiniz.

 

  • Güzelçamlı Milli Park Tekne Turları Hareket Saati Kalkış Yeri

Tekne Turu Kalkış Saati : Tekne turu kalkış saati sabah 10.00 dur. Bu saatte tekne yol almaya başlamıştır. Çok ani durumlarda bazen tur araçlarının geç kalması vb durumlarda ise 5dk lık geç hareket etmesi olasıdır.Sizlere tavsiyemiz ise tekneye en geç 09.30 gibi gelmeniz olacaktır.Erken gelirseniz alt katta aileniz ile birlikte rahatça oturabileceğiniz size ait bir koltuk almış olursunuz.Üst katta ise aileniz ile yan yana havlunuzu sererek güneşlenirsiniz .Karışık oturma ve dağınık yerde güneşlenmenin önüne geçmiş olursunuz.

  • Önemli

Tekne Turu yapan bazı firmalar içecek hariç olmak kaydıyla tekneye yiyecek getirmenize karışmıyor. Beni deniz havası acıktırır doymam’ diyorsanız yanınızda getireceğiniz meyva pohaça vb ile atıştırabilirsiniz.

»Kuşadası Günlük Tekne Turu
»Güzelçamlı Tekne Turu
»Davutlar Tekne Turu
»Milli Park Tekne Turu

YORUMLARINIZI DÜŞÜNCELERİNİZİ ELEŞTİRİLERİNİZİ VE PUANLARINIZI SAYFAMIZDAN  YAPABİLİRSİNİZ

5/5 - (76 votes)