Kuşadası Milli Park Tekne Turu

1020
milli-park-tekne-turu

Hızlı Menü

Kuşadası Milli Park Tekne Turu

Güzelçamlı tekne turu tavsiye en iyi tekne turu firması hangisi  tekne turları’na nasıl katılabilirim otelden servis var mı ?  dolmuş ile gelebilir miyim ? Tekne yerinde otopark var mı ? vb gibi soruların cevaplarını aşağıdaki yazımızda cevaplamaya çalıştık.Davutlar Güzelçamlı’nın muhteşem koylarında yüzme ve güneşlenme imkanı.

Güzelçamlı tekne turu yapan firmalardan olan Çoban Yıldızı tekne turudur. Sabahın ilk saatlerinde o gün yapılacak tur için hazırlıklarına başlar. Güzelçamlı tekne turu çalışanları, öğlen verilecek yemeğin pişirilmesi, hazırlanması için teknenin içinde bulunan mutfakta yemeği hazırlayarak, öğle servisinde sunarlar. Teknenin demir alması ile çalışan personel hiç durmadan dikkatlice misafirlerine güler yüzlü hizmet etmeye başlarlar.Teknenin tur bitimi limana gelip yanaşmasından sonra yine işleri bitmez personelin çöplerin dökülmesi teknenin yıkanıp temizlenmesi ertesi gün için bakımı ve diğer işlemler için hazırlıkları sürdürürler. Perdenin arka kısmında hizmet eden tekne personeli için küçük bir tip kutusu vardır . Sizde Kuşadası güzelçamlı tekne turundan memnun kaldığınızda buraya tip bırakabilirsiniz.

Bizde Kusadasi.com.tr olarak Kuşadası’nda ne yapılır bölümü için bir aktiviteden bahsedeceğiz.Bu aktivite Milli Park Tekne Turları hem ucuz hemde tertemiz koylarda denize girme imkanı sunmaktadır.

Milli Park Tekne Turları’nı çoğu insan duymuştur neredeyse tüm yazlık kentlerde bu tekne turları bolca mevcuttur. Tekne turları firmaları ise ikiye ayrılmış durumdadır. Bu turları yapan firmalardan bazıları İzmir Özdere tarafında bulunan koylara gitmekte diğer tekne turu yapan firmalar ise Kuşadası milli park koylarına gitmekte.
Bizim tekne turu tavsiyemiz ise vaktiniz imkanınız var ise 2 tarafa’da giden teknelere binmeniz olacaktır. İmkanınız veya zamanınız yok ise bu tercihinizi Kuşadası Milli Park tekne turlarına katılmanızı tavsiye edeceğiz.

2019 Tekne Turu Ücretleri 70TL 

Kuşadası tekne turu milli park tekne turundan aileler gruplar öğrenciler için indirimli tur düzenlemektedir.Sizde kısa sürecek ve sayılı olan indirimli biletinizi almak için yukarıdaki numarayı arayarak biletinizi alınız.Kuşadası güvercin adasından kalkarak milli park koylarına giden tekne turu tur içinde öğle yemeği meşrubat su güneşlenme alanı wc duş atlama tahtası kaydırak müşetirisini botla kıyıya çıkarma gibi hizmetleri sunmakta sizde kısa süreli bu uygulamadan yararlanmak için acele edin…

 Kuşadası Güzelçamlı Milli Park Tekne Turları

Kuşadası’na gelen tekne turu müşterilerinin hep aklındadır. Kuşadası’nda nereye gidilir? nerede denize girilir? nerede eğlenilir ? gezilecek görülecek yerleri vb sorular hep cevap aramıştır Günümüzde internetin her cep telefonuna girmesiyle artık arayışlarını insanlar internetten üzerinden yapmaktadır. Bizde Kuşadası Milli Park Tekne Turları’nı sizlere buradan tanıtacağız.

  • Kuşadası Milli Park Tekne Turu

Kuşadası’ndan kalkan tekne yaklaşık 1 saat 15 dk süre sonra Güzelçamlı milli park koylarına ulaşmaktadır. Yolculuk esnasında Kuşadası sahillerini Davutlar sahillerini uzaktan seyredebilirsiniz. Temiz bir deniz havasından sonra milli park’ın el değmemiş berrak sularında sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz.Bizimde arada yolculuk yaptığımız Milli park tekne turunda birkaç defa ilginç anlar yaşadık.Milli park koylarına yaklaştığımızda tekneyle yarış yapmaya çalışan Yunus balıklarını teknenin yanında önünde gruplar halinde gördük sevimli Yunus balıkları bize Güzelçamlı milli park koylarına kadar eşlik ettiklerine birkaç defa şahit olduk.Sizde bu anları ölümsüzleştirmek isterseniz koylara yaklaşırken fotoğraf makinanızı hazır olarak bulundurmanızı tavsiye edeceğiz.

  • Güzelçamlı Tekne Turunda Sunulan Hizmetler

»Öğle Yemeği
»Sıcak İçecekler
»Soğuk ve Alkollü içecekler
»Tekne Marketi
»Gün Boyu Müzik

Kuşadası Milli Park Tekne turunda sunulan hizmetleri sıralarsak.
İçecek olarak yemek esnasında meşrubat gazoz kola fanta ve su hizmeti verilmesi fiyata dahildir.
Öğle Yemeği Hizmeti verilmesi fiyata dahildir. Yemekte Tavuk Izgara, Tavuk Şnitzel,Makarna, Mevsim Salata, Mevsim Meyva verilmektedir.Doymadığınız takdirde tekrar yemek alabilme imkanınız vardır.

Sıcak İçecekler Teknenin barından ekstra ücret ödeyerek Çay,kahve alabilirsiniz.Ücretleri piyasa ile aynı olup makuldür.
Soğuk ve Alkollü içecekler Teknenin barından ekstra ücret ödeyerek Bira Çeşitleri , Rakı, Vokta vb gibi alkollü içecekleri alabilirsiniz. Ücretleri piyasa ile aynı olup makuldür.

Tekne Marketi: Tekne Turu yapan firmanı küçük bir marketi bulunmaktadır.Buradan cips çeşitleri, dondurma çeşitleri,büskivi çeşitlerini vb gibi ürünleri alabilirsiniz.

Gün Boyu Müzik Tekne turundan bulunan Dj sizlere tekne turu boyunca neşeli oyun havalarından yerli yabancı pop şarkılarını eğlenmenizi sağlayacaktır.Dilerseniz teknede bulunan dans pistinde dans ederek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
Yüzme Bilmeyenler Kuşadası tekne turunda yüzmeyi bilmeyenler için can yeleği servisi ve koylarda bulunan plajlara teknenin botu ile çıkartılarak denize girmeleri sağlanmaktadır.Kuşadası Milli Park Tekne Turu Turları Teknenin ikinci katında bulunan atlama yeri yüksekten atlamayı seven gençler için ideal bir yerdir.Atlarken tüm gözler üzerinizde olacaktır.

  • TEKNE TURU TELEFON NUMARALARI 

  • +90532  494  58  20

  • Güzelçamlı Milli Parkta Gidilen Koylar

Çoban Yıldızı Milli Park Tekne Turu firması, milli parkta bulunan 3 koya yanaşıyor.İlk koya yanaşan tekne burada yaklaşık bir buçuk saat kadar kalmakta sonra öğle yemeği servisine başlamaktadır.Öğle yemeği bitiminden sonra diğer koylarda mola vermektedir.Bizim tavsiye ettiğimiz tekne turu yapan firma Tekne Turu firmasıdır.
Tekne Turu Kalkış Yeri :Tekne Turunun kalkış yeri Kuşadası Güvercin adası yolundadır.5. nolu Kadınlar denizi dolmuşu tekne turlarının önünden geçmektedir.Dilerseniz özel aracınızla gelip teknelere çok yakın olan yılancı burnu yokuşunda bulunan özel otoparka aracınızı bırakabilirsiniz. tekne turu fiyatları 2018

  • Güzelçamlı Milli Park Tekne Turları Hareket Saati Kalkış Yeri

Tekne Turu Kalkış Saati : Tekne turu kalkış saati sabah 09.30 dur.Bu saatte tekne yol almaya başlamıştır. Çok ani durumlarda bazen tur araçlarının geç kalması vb durumlarda ise 5 10dk lık geç hareket etmesi olasıdır.Sizlere tavsiyemiz ise tekneye en geç 09.00 gibi gelmeniz olacaktır.Erken gelirseniz alt katta aileniz ile birlikte rahatça oturabileceğiniz size ait bir koltuk almış olursunuz.Üst katta ise aileniz ile yan yana havlunuzu sererek güneşlenirsiniz.Karışık oturma ve dağınık yerde güneşlenmenin önüne geçmiş olursunuz.

  • Önemli

Tekne Turu yapan bazı firmalar içecek hariç olmak kaydıyla tekneye yiyecek getirmenize karışmıyor. Beni deniz havası acıktırır doymam’ diyorsanız yanınızda getireceğiniz meyva pohaça vb ile atıştırabilirsiniz.

»Kuşadası Günlük Tekne Turu
»Güzelçamlı Tekne Turu
»Davutlar Tekne Turu
»Milli Park Tekne Turu

YORUMLARINIZI DÜŞÜNCELERİNİZİ ELEŞTİRİLERİNİZİ VE PUANLARINIZI SAYFAMIZDAN  YAPABİLİRSİNİZ

5.0
67