Quad Safari Kuşadası

Quad Safari Kuşadası  atv ile yapılan bir tür safaridir.Yaz kış yapılmakta olan quad safari turunu bizzat kendi arkadaş grubum ile yaparak unutulmaz zevkli ve heyecanlı saatler geçirdik.

Bizde size Kuşadası’nda bu işi iyi yapan bir firmayı tanıtacağız yaklaşık 20 yıldır bu sektörde hizmet veren bu firma sahibi İsmail bey konusunda titiz çalışmaktadır.İşinde tecrübeli elemanları tur öncesi brifing vererek güvenlik konusunu ön plana çıkartmaktadır.Çamurlu tozlu sulu pamucak bataklığında ve pamucak kum sahilinde atv lerimiz ile turu tamamladıktan sonra hep beraber bunu bir daha yapalım dediğimizi hatırlıyorum. Eğlenceli bir gün için kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir program

  • Quad Atv Safari Tur Planı

Quad safari sabah,öğle ve akşam turları olmak üzere günde 3 kez yapılmaktadır.
Müşterilerimizi kaldıkları otellerden aldıktan sonra, Quadlarımızın olduğu OKALIPTUS isimli çok amaçlı tesisimize    getiriyoruz.

Rehberimiz safari hakkında bilgilendirdikten ve kasklarını verdikten sonra,quadlara ilk defa binenler icin test sürüşü yapıyoruz.

Test sürüşünden sonra 1 saat  kumlu  bölgede  safari yapıyoruz ve  bataklık olan Flamingo bölgesine gidiyoruz(bu arada müşterilerimiz flamingoları görme şansına sahip olabilirler).

Oradan Pamucak plajına gidiyoruz.Burada deniz molası veriyoruz.(25-35 dak).Moladan sonra özel parkurda 45 dakikalık bir safariden sonra tekrar başladığımız noktaya dönerek turumuzu tamamlıyoruz.

  • Detaylar

*Rehberimiz İngilizce olarak  hizmet etmektedir.
*Tüm müşterilerimizin kask takma mecburiyeti vardır,aksi taktirde tura katılamazlar.
*8-10 yas arası çocuklar ebeveynleri ile tura katılabilirler.
*Tur esnasında çekilen resimler istenildiği takdirde CD olarak (kişi başı 10 €) verilecektir.
*icecekler extra ücrete tabidir.
*Tüm müşterilerimize mali mesuliyet sigortasi yaptırılmıştır.
*Tur programı 2 saatliktir
*Tura ne zaman katılacağınızı(sabah-öğle-akşam)lütfen rezervasyon yaptırırken bildiriniz.

  • Detaylı Bilgi Rezervasyon İçin Telefon Numaraları iletişim :

+9 0534 555 66 30 İsmail Bey

En iyi Jeep Safari
En İyi ATV Safari
En iyi Quad Safari
En iyi At Safari

4.8/5 - (54 votes)

1 Yorum

  1. Mart ayında 10 kişilik arkadaş grubu ile gittik quad safariye muhteşemdi.Yeni yağmur yağmış ortalık çamurlu sulu alanlar doluyudu.Tur yollarımız bazen bataklıktan bazen kum yollardan geçti normal kıyafetlerimiz ile gittiğimiz için dizimize kadar ıslanmış ve çamurlanmıştık bununda burasında keyif var zaten kesinlikle tavsiye ederim. Hiç atv kullanmamış olanlara orada kısa bir kurs veriliyor araçlar güvenli eğlenceli ve maceralı bir gün için kesinlikle tavsiye ederim

Comments are closed.