Kuşadası Özel Tekne Turu

489
kuşadası özel tekne turu

tekne turu

Hızlı Menü

Kuşadası Özel Tekne Turu

 Tatilinizde ilçemizde tekne turuna çıkmak isterseniz ve ben çok kalabalık tekne turuna katılmak istemiyorum, yemeğim içeceğim özel olsun istediğimiz koylara gidelim derseniz sizlere tavsiyemiz Özel Tekne Turu’dur.

Teknemizde duş alma yerleri, soyunma kabini, tuvalet wc ve güneşlenme alanı mevcuttur.Özel teknemiz kapasitesi toplam 15 kişi ile sınırlıdır.Daha üstü yolcu almıyoruz.Teknemizi dilerseniz daha evvelden görüşmek kaydı ile ailenize yada arkadaşlarınız için özel olarak kiralayabilirsiniz.Kiraladığınız teknemiz ile istediğiniz koylara giderek dilediğiniz yerde çapa atabilirsiniz.Özel tekne turu Kuşadası’nda istediğiniz müziği dinleme imkanına sahipsiniz yada dilerseniz müzik olmadan denizin sesini dinleyerek huzurlu bir gün yaşayabilirsiniz.

Kuşadası Özel Tekne Turu Ücretleri

Kuşadası Özel Tekne Turu Ücretleri Özel tur ücretimiz yemek/içecek/tur dahil olmak üzere kişi başı…………………TL dir.Biz 5-10 kişiyiz tekneyi kendimiz kiralayabilir miyiz derseniz bunun içinde teknemiz yemek içecek tur dahil olmak üzere fiyatımız…………………TL dir.Özel fiyat almak için lütfen arayınız.

Özel Kuşadası Tekne Turu Gidilen Koylar

Özel Kuşadası tekne turu gidilen koylar neresi Tekne Turumuz milli park koyları, İzmir Özdere Koyları, Kuşadası civarında bulunan koylara, gitmektedir.Gün içinde 3 veya 4 koyda yüzme imkanı sağlamaktadır.Bu koylarda demirleyerek belli sürelerde kalınır.Kuşadası civarında olan bazı koylar şunlardır. Zinos civarı, Yılancı burnu koyu, Kadınlar Denizi tarafıdır.

 Özel Tekne Turunda Verilen Yemekler

 

 

Kuşadası Özel Tekne Turu
4.8 (96.25%) 16 toplam[puan]