Kuşadası Özel Tekne Turu

Kuşadası Özel Tekne Turu

Tatilinizde özel tekne turuna çıkmak isterseniz ve ben çok kalabalık tekne turuna katılmak istemiyorum, yemeğim içeceğim özel olsun, istediğimiz koylara gidelim derseniz sizlere tavsiyemiz Kuşadası Özel Tekne Turu‘dur.

Pandemi nedeniyle tekne kapasiteleri yarı yarıya düşürülmüştür.

18 kişilik 12 kişik  tekneler ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknemizde duş alma yerleri, soyunma kabini, tuvalet wc ve güneşlenme alanı mevcuttur. Özel teknemiz 00 Turu’dur. Teknenin kapasitesi toplam 36 kişi ile sınırlıdır. Daha üstü yolcu almıyoruz. Teknemizi dilerseniz daha evvelden görüşmek kaydı ile ailenize yada arkadaşlarınız için özel olarak kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız teknemiz ile istediğiniz koylara giderek dilediğiniz yerde çapa atabilirsiniz. Özel tekne turu Kuşadası’nda istediğiniz müziği dinleme imkanına sahipsiniz yada dilerseniz müzik olmadan denizin sesini dinleyerek huzurlu bir gün yaşayabilirsiniz.

  • Özel Tekne Turunda Nasıl Hizmet Alırım

Kuşadası’nın güzel koylarında gözden uzak bir şekilde ailece denize girmek isterseniz teknemizi 36 üst sınıra kadar özel kiralayabilirsiniz.Dilerseniz 10 kişi dilerseniz 25 kişi özel hizmet alabilirsiniz. Önceden yer ayırtmak kaydı ile dilerseniz size özel yemek siparişi verebilirsiniz. Izgara ve balık çeşitleri….

  • Özel Tekne Turunda Sunulan Hizmetlerimiz

Balık Avı Turlarında Kiralayabilirsiniz.
∗ Nişan / Sünnet / Parti vb etkinlikler için kiralayabilirsiniz.
∗ Sevdikleriniz ile Denizde Rakı / Mangal – Fasıl Geceleri Düzenleyebilirsiniz. 
∗ Dilerseniz aileniz ve dostlarınız ile size özel tekneyi kiralayıp koylara gidebilirsiniz.

  • 2021 Kuşadası Özel Tekne Turu Ücretleri 

Özel Tekne Turu Ücretleri: ücretimiz yemek/içecek/tur dahil olmak günlük tekne ücreti alınır. Biz 5-15 kişiyiz tekneyi kendimiz kiralayabilir miyiz derseniz bunun içinde teknemiz yemek içecek tur dahil olmak üzere fiyatımız (lütfen fiyat alınız) Özel fiyat almak için lütfen arayınız.

  • Özel Kuşadası Tekne Turu Gidilen Koylar

Özel turda gidilen koylar neresidir ? Tekne Turumuz  Kuşadası civarında bulunan koylara, gitmektedir. Gün içinde 3 veya 4 koyda yüzme imkanı sağlamaktadır. Bu koylarda demirleyerek belli sürelerde kalınır. Kuşadası civarında olan bazı koylar şunlardır. Zinos civarı, Yılancı burnu koyu, Kadınlar Denizi tarafıdır.

  •  Özel Tekne Turunda Verilen Yemekler

Bu tur size özel olacağından yemek tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Balık Izgara ,Et Izgara vb gibi seçeneklerde ekstra ücret karşılığı pişirim sunum hizmeti verilmektedir.

  • Özel Tekne Turu İletişim Telefon Numaraları

  • +90532 494 58 20

4.8/5 - (64 votes)