Kuşadası Özel Tekne Turu

578
kuşadası özel tekne turu

Hızlı Menü

Kuşadası Özel Tekne Turu

Tatilinizde özel tekne turuna çıkmak isterseniz ve ben çok kalabalık tekne turuna katılmak istemiyorum, yemeğim içeceğim özel olsun, istediğimiz koylara gidelim derseniz sizlere tavsiyemiz Kuşadası Özel Tekne Turu‘dur.

Teknemizde duş alma yerleri, soyunma kabini, tuvalet wc ve güneşlenme alanı mevcuttur. Özel teknemiz adı BARBAROS09‘dur. Teknenin kapasitesi toplam 36 kişi ile sınırlıdır. Daha üstü yolcu almıyoruz. Teknemizi dilerseniz daha evvelden görüşmek kaydı ile ailenize yada arkadaşlarınız için özel olarak kiralayabilirsiniz.Kiraladığınız teknemiz ile istediğiniz koylara giderek dilediğiniz yerde çapa atabilirsiniz.Özel tekne turu Kuşadası’nda istediğiniz müziği dinleme imkanına sahipsiniz yada dilerseniz müzik olmadan denizin sesini dinleyerek huzurlu bir gün yaşayabilirsiniz.

  • 2019 Kuşadası Özel Tekne Turu Ücretleri 

Özel Tekne Turu Ücretleri:ücretimiz yemek/içecek/tur dahil olmak günlük tekne ücreti alınır. Biz 5-10 kişiyiz tekneyi kendimiz kiralayabilir miyiz derseniz bunun içinde teknemiz yemek içecek tur dahil olmak üzere fiyatımız (lütfen fiyat alınız) Özel fiyat almak için lütfen arayınız.

  • Özel Kuşadası Tekne Turu Gidilen Koylar

Özel turda gidilen koylar neresidir ? Tekne Turumuz milli park koyları, İzmir Özdere Koyları, Kuşadası civarında bulunan koylara, gitmektedir.Gün içinde 3 veya 4 koyda yüzme imkanı sağlamaktadır. Bu koylarda demirleyerek belli sürelerde kalınır. Kuşadası civarında olan bazı koylar şunlardır. Zinos civarı, Yılancı burnu koyu, Kadınlar Denizi tarafıdır.

  •  Özel Tekne Turunda Verilen Yemekler

Bu tur size özel olacağından yemek tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.Balık Izgara ,Et Izgara vb gibi seçeneklerde ekstra ücret karşlığı pişirim sunum hizmeti verilmektedir.

  • Özel Tekne Turu İletişim Telefon Numaraları

0537 667 52 67 VEDAT KAPTAN

 

Kuşadası Özel Tekne Turu
4.9 (97.33%) 30 toplam[puan]