Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2018

0
242
kuşadası milli park tekne turları
4.7 (94.29%) 7 votes

Hızlı Menü

Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2018

Tekne Turu Fiyatları 2018 yaklaşık 2 yıldır artmadan devam etmektedir.Biz firma olarak bu konuda en iyi tekne turunu en iyi ücretler ile vermeye devam ediyoruz.Geçen sezonda siz değerli müşterilerimize güzel bir hizmet verdik ve hizmeti bu yılda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye kararlıyız.Tekne turu olarak daima en iyisi olmaya karar verdiğimizde bu günlerde olacağımızın farkındaydık ve nitekimde öyle oldu.Bugünler en iyi tekne turu yapan firmalardan biriyiz. Kuşadası’nın gözden uzak ve gizli kalmış Güzelçamlı Millipark koylarını sizlere tekne keyfi yaparak göstermeye çalışacağız.Bu koylarda denize girme ve güneşlenme imkanı bulacaksınız.Öğle yemeği şirketimiz tarafından sunulacak hizmetler arasında yer almaktadır.

Kuşadası’nda irili ufaklı 3o a yakın tekne turu yapan firma vardır.Bu firmalar kendi müşteri anlayışı içinde müşterilerine hizmet vermektedirler.Bizde buradan size bir firma tavsiye edeceğiz kendimizin ailecek gittiği gezdiği bir tekne turu.Bu tekne turunun sahipleri Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2018 Kuşadalı Canturoğlu ailesi,firma baba ve oğul kaptanlık yaparak çalışanlarıyla birlikte misafirlerine hizmet vermektedir. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte teknenin başında hazır olan aile günün hazırlıklarını tamamlayarak tur için misafirlerini beklemektedirler.

  • 2018 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri

2018 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri Bir çok tekne turu firması İzmir Özdere de bulunan koylara gitmekte bu koylarda misafirlerini ağırlamaktadır. Canturoğlu ailesi ise Güzelçamlı milli park koylarına karadan gitmenin imkansız olan doğal koy ve plajlarına gitmektedirler.Bu yolculuk biraz uzun sürse’de gittiğinize mutlaka değecektir.Koylardaki suların berraklığından derinliği 6 veya 7 metre olan yerleri 2 metre olduğunu düşüneceksiniz.Çam ağaçlarının denize kadar girdiğini ağustos böceklerinin ve dalga sesinin bu kadar huzur verdiğini burada keşfedebilirsiniz.

Ayrıca yunan adası samos ‘un burnumuzun dibinde tabiriyle bu kadar yakın oluşuna şaşırıp kalabilirsiniz.Milli park fener adası olarak bilinen kayalıktan yaklaşık 800 metre uzaklıkta olan samos adasına Kuşadası’ndan günü birlik veya konaklamalı gidebilirsiniz.Bu iş için kapıda vize uygulaması geçerlidir.  merkezde yunan adalarına tur satan bir kaç turizm acentası mevcuttur.

  • Tekneye Gelmeden Önce : Tekne turunda sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.Sabah 09 30 saatlerinde hareket eden tekne ye 09 da gelerek alt katta bulunan masalardan kendinize bir masa ayırıp, dilerseniz kahvaltınızı teknenin marketinde uygun fiyatlar ile satılan sıcak çaydan alarak yapabilirsiniz.Tekne de giyinme kabinleri duş alanları wc vardır.Wc bayan erkek ayrıdır.Kuşadası Tekne Turu ücretleri
  • Tekneye gelmeden önce yanınıza mutlaka

Terlik
Güneş Gözlüğü
Havlu
Güneş Kremi
Şnorkel ve Deniz Gözlüğü almayı unutmayın.

Yüzmeyi Bilmiyorum Yaşlıyım Nasıl Denize Gireceğim diye düşünüyorsanız

Teknede yüzmeyi bilmeyenler ve yaşlılar için teknin botu kıyıya kadar yanaşarak sahile çıkartıp oradan denize girmeleri sağlanmaktadır.Çoğu koylarda buna gerek kalmadan kıyıya iyice yanaşan teknenin yürüme yolunu denize indirerek yaşlı ve yüzme bilmeyenlerin denize girmeleri sağlanmaktadır.Diğer bir hizmet ise can yeleği verilerek yüzmelerini denize girmeleri sağlanmaktadır.Çocuklar içinde küçük boyutlu can yelekleri mevcuttur.

  • Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri Tekne öğlen saatlerinde yaklaşık 12 3o gibi yemek servisine başlamaktadır.Alt katta bulunan masalara geçen misafirler teknede sunulan yemeklerini sırayla alarak yerlerine geçerler.Doymadığınız takdirde tekrar yemek isteyebilirsiniz.Ayrıca tekne marketin ekstra ücret ödeyerek bira kahve çay cips hamburger vb gibi ürünleri piyasadaki fiyatlara yakın olarak alabilirsiniz.Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

  • Tekne Turu Ücretine Yemekte Dahil Olanlar

Tavuk Izgara
Tavuk Şnitzel
Bulgur Pilavı
Makarna
Mevsim Salata
Mevsim Meyva (genelde karpuz) verilmektedir.Dilerseniz ekstra ücret ödeyerek dondurma, hamburger,cips bira ve alköllü içecek siparişi verebilirsiniz.Fiyatlar piyasa şartlarına göre makuldür.

Yaz Aylarında Hafta Sonu ve Özel Günlerde Mutlaka Önceden Yer Ayırtın ve Tekneye Kalkış Saatinden En Az 30dk Önce Geliniz.

Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2018

Tekneye Ulaşım

Tekne Turu yapan firmalar  Güvercin Ada diye bilinen yerden kalmaktadır.Bu yer Kuşadası Limanı’nı geçtikten sonra karşımıza çıkan Kale yolunun üzerindedir.Kentin bir çok noktasından dolaşarak gelen 5 numaralı Kadınlar Denizi Dolmuşu Güvercin adanın önünden geçmektedir.Oteller bölgesinde iseniz firmanın anlaşmalı olduğu servisler ile tekneye ulaşabilirsiniz.Bunun için en az bir gün önceden tekne sahiplerine adınızı oda numaranızı otelinizin ismini bırakmalısınız. Kuşadası’nın en iyi tekne turu için bizi arayınız

Özel aracınız ile gelmeyi planlıyorsanız.Güvercin adasının giriş kısmına yakın yerde (25m)ücretli özel bir otopark bulunmaktadır.Dilerseniz taksi ile de gelebilirsiniz.Tekne turu Fiyatları için bizi arayınız

  • Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2018

Milli Park Tekne Turu yolculuğu için ödeyeceğiniz rakam 50TL dir. Bu rakam içinde yemek ve içecek servisi de bulunmaktadır.

  • kuşadası tekne turu fiyatları 2018

Çocuklar için ise  0 6 yaş ücretsiz   /    07  12 yaş %50 ücretli   /diğer kişilerden tam ücret alınır.

  • Tekne Turu Telefon Numaraları İletişim
  • Tekne Turu ———- Firması

tekne turu

KUŞADASI TEKNE TURU / SETUR MARİNA KUŞADASI