Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2020

Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2020

Tekne Turu Fiyatları 2020 Biz firma olarak bu konuda en iyi tekne turunu en iyi ücretler ile birlikte çalışmaya devam edebilirsiniz.Geçen sezonda siz değerli müşterilerimize güzel bir hizmet verdik ve hizmet bu müşteri memnuniyeti ön plandadır. Firma turu yapan firmalardan biriyiz olduğunu farkedik ve nitekim’de öyle oldu.Bugünler en iyi tekne turu yapan firmalardan biriyiz. Kuşadası’nın Gözden uzak ettik gizli kalmi ş Güzelçamlı Millipark koylarını sizlere tekne keyfi yaparak göstermeye çalışacağız. Bu koylarda denize girme ve güneşlenme imkanı sunar.Öğle yemeği şirketimiz tarafından sunulacak hizmetler arasında yer almaktadır.

Kuşadası’nda irili ufaklı 20’ye yakın tekne turu yapan firma vardır.Bu firmalar Çobanyıldızı tekne turu. Bu tekne turunun sahipleri Kuşadalı bir firma tekne turu ve balık avı turu yaparak çalışanlarıyla birlikte misafirlerine hizmet veriyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte teknenin başında hazır olan aile günü hazırlıklarını tamamlayarak tur için misafirlerini beklemektedirler.

  • 2020 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri

2020 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri Bir çok tekne turu firması İzmir Özdere de bulunan koylara gitmekte bu koylarda misafirlerini ağırlaştırmak. Aile için Güzelçamlı milli park koylarına karada gitmenin imkansız olan doğal koy ve plajlarına gitmektedirler.Bu yolculuk biraz uzun sürse’de gittiğinize mutlaka değecektir.Koylardaki suların berraklığından derinliği 6 veya 7 metre olan yerler 2 metre düşünün. dalga sesinin bu kadar huzur verdiğini burada keşfedebilirsiniz.

Ayrıca yunan adası samos ‘un burnumuzun dibinde tabiriyle bu kadar yakın oluşuna şaşırıp kalanabilir.Milli park fener adası olarak bilinen kayalıktan yaklaşık 800 metre kullanılır olan samos adasına Kuşadası’ndan gün birlik veya konaklamalı gidebilirsiniz.Bu iş için kapıda vize uygulamasıdır. merkezde yunan adalarına bir şey turizm acentası mevcuttur.

  • Tekneye Gelmeden Önce : Tekne turunda sabah kahvaltınızı seçin.Sabah 09 30 saatlerinde hareket eden tekne ye 09 da gelerek alt katta bulunan masalardan kendiniz bir masa ayırma, dilinizde kahvaltı servisi vardır.Wc bayan erkek ayrıdır.Kuşadası Tekne Turu ücretleri
  • Tekneye gelmeden önce yanınıza mutlaka

»Terlik
» Güneş Gözlüğü
»Havlu
» Güneş Kremi
»Şnorkel ve Deniz Gözlüğü almayı unutmayın.

Yüzmeyi Bilmiyorum Yaşlıyım Nasıl Denize Gireceğim diye bakın. !!!

Teknede yüzmeyi bilmeyenler ve yaşlılar için teknenin botu kıyıya kadar yanaşmaktadır. İsteyen misafirleri sahile çıkartıp oradan denize girmeleri gereklidir. Seçtiğiniz koylarda buna gerek kalmadan kıyıya iyice yanaşan teknenin yürüme yolunu denize indirerek yaşlı ve yüzme bilmeyenlerin denize girmeleri mevcuttur.Diğer bir hizmet için kullanabilirsiniz.

  • Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri Tekne öğlen saatlerinde yaklaşık 12 3o gibi yemek servisine başlamalı.Alt katta bulunan masalara geçen yemekler tekneleri ile yemek yemekleri hazırlayan. Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

  • Tekne Turu Ücretine Yemekte Dahil Olanlar

Tavuk Izgara
Tavuk Şnitzel
Makarna
Mevsim Salata
Mevsim Meyva (seçtiğiniz karpuz) verilmektedir.Dilecektir ekstra ücret ödeyerek dondurma, hamburger, cips bira ve alköllü içecek siparişi verebilirsiniz.Fiyatlar piyasa şartlarına göre makuldür.

Yaz Aylarında Hafta Sonu ve Özel Günlerde Mutlaka Önceden Yer Ayırtın ve Tekneye Kalkış Saatinden En Az 30dk Önce Geliniz.

Tekneye Ulaşım

Tekne Turu yapan firmalar Güvercin Ada için bilinen yerler kalen.Bu yer Kuşadası Limanı için geçtikten sonra karşımıza çıkan Kale yolunun yanında bulun.Kentin bir çok amaçlı dolaşan 5 5 yıldızlı Kadınlar Denizi Dolmuşu Güvercin adanın önünden geçmektedir.Oteller için kullanılır numaranızı otelinizin ismini bırakmayın. Kuşadası’nın en iyi tekne turu için bizi arayınız

Özel aramanızı ile gelmeyi planlıyorsanız.Güvercin adasının girişinde yakın yerde (25m) ücretli özel bir otopark mevcuttur.Dilindedir taksi ile de gelecektir.

  • Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2020

80TL 

Milli Park Tekne Turu yolculuğu için ödeme 80 TL dir. Bu rakam içinde yemek ve içecek servisi de bulunmaktadır. Çocuklar için ise 0 6 yaş ücretsiz / 07 12 yaş% 50 ücretli / şarj edilebilirden tam ücret alınır.

Tekne Turu Telefon Numaraları İletişim 

  • 0532494 58 20