Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2022

Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2022

Tekne Turu Fiyatları 2022 Biz firma olarak Kuşadası’nda en iyi tekne turunu, en iyi ücretler ile birlikte sunmaya çalışmaktayız.Geçen sezonda siz değerli müşterilerimize güzel bir hizmet verdik ve hizmet bu müşteri memnuniyeti ön plandadır. Kaliteli Tekne turu yapan firmalardan biriyiz. Bugünler en iyi tekne turu yapan firmalardan biriyiz. Kuşadası’nın Gözden uzak ettik gizli kalmi Güzelçamlı Millipark koylarını sizlere tekne keyfi yaparak göstermeye çalışacağız. Bu koylarda denize girme ve güneşlenme imkanı sunar.Öğle yemeği şirketimiz tarafından sunulacak hizmetler arasında yer almaktadır.

Kuşadası’nda irili ufaklı 20’ye yakın tekne turu yapan firma vardır. Bu firmalar Çobanyıldızı tekne turu. Bu tekne turunun sahipleri Kuşadalı bir firma tekne turu ve balık avı turu yaparak çalışanlarıyla birlikte misafirlerine hizmet veriyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte teknenin başında hazır olan aile günü hazırlıklarını tamamlayarak tur için misafirlerini beklemektedirler.

  • 2022 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri

2022 Yılı Kuşadası Tekne Turu Ücretleri Bir çok tekne turu firması İzmir Özdere de bulunan koylara gitmekte bu koylarda misafirlerini ağırlaştırmak. Aile için Güzelçamlı milli park koylarına karada gitmenin imkansız olan doğal koy ve plajlarına gitmektedirler. Bu yolculuk biraz uzun sürse’de gittiğinize mutlaka değecektir. Koylardaki suların berraklığından derinliği 6 veya 7 metre olan yerler 2 metre düşünün. dalga sesinin bu kadar huzur verdiğini burada keşfedebilirsiniz.

Ayrıca yunan adası samos ‘un burnumuzun dibinde tabiriyle bu kadar yakın oluşuna şaşırmamak elde değildir. Millipark Fener Adası (bayrak adası) olarak bilinen küçük bir adacıktan yaklaşık 800 metre uzakta olan samos adasına Kuşadası’ndan günübirlik veya konaklamalı gidebilirsiniz.

  • Tekneye Gelmeden Önce : Tekne turunda sabah kahvaltınızı seçin.Sabah 09 30 saatlerinde hareket eden tekne ye 09 da gelerek alt katta bulunan masalardan kendiniz bir masa ayırma, dilinizde kahvaltı servisi vardır.Wc bayan erkek ayrıdır.Kuşadası Tekne Turu ücretleri
  • Tekneye gelmeden önce yanınıza mutlaka

» Terlik
» Güneş Gözlüğü
» Havlu
» Güneş Kremi
» Şnorkel ve Deniz Gözlüğü almayı unutmayın.
» Kredi Kartı veya Nakit Tekne Marketinden Alışveriş yapabilirsiniz 

 

ÖNEMLİ

Korona virüs nedeniyle yarı kapasite ile müşteri alınmaktadır. Maskesiz tekneye gelinmemesi rica olur. Teknemizde Sosyal mesafe kuralları geçerlidir.

Yüzmeyi Bilmiyorum ! Yaşlıyım, Nasıl Denize Gireceğim ? Endişelenmeyin . !!!

Teknede yüzmeyi bilmeyenler ve çocuklar için teknenin botu kıyıya kadar yanaşmaktadır. İsteyen misafirleri sahile çıkartıp oradan denize girebilirler. Ayrıca bazı koylarda bota gerek kalmadan kıyıya iyice yanaşan teknenin yürüme yolunu denize indirerek yaşlı ve yüzme bilmeyenlerin denize girmeleri sağlanmaktadır.

  • Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri Tekne öğlen saatlerinde yaklaşık 12 3o gibi yemek servisine başlamaktadır. Alt katta bulunan oturma masalarında hizmet verilmektedir. Teknede Yemek ve İçecek Servisi Fiyatları / Ücretleri

  • Tekne Turu Ücretine Yemekte Dahil Olanlar

Tavuk Izgara
Tavuk Şnitzel
Makarna
Mevsim Salata
Mevsim Meyva (seçtiğiniz karpuz) verilmektedir.Dilecektir ekstra ücret ödeyerek dondurma, hamburger, cips bira ve alköllü içecek siparişi verebilirsiniz.Fiyatlar piyasa şartlarına göre makuldür.

Yaz Aylarında Hafta Sonu ve Özel Günlerde Mutlaka Önceden Yer Ayırtın ve Tekneye Kalkış Saatinden En Az 30dk Önce Geliniz.

Tekneye Ulaşım

Tekne Turu yapan firmalar Güvercin Ada için bilinen yerler kalen.Bu yer Kuşadası Limanı için geçtikten sonra karşımıza çıkan Kale yolunun yanında bulun. Kentin bir çok amaçlı dolaşan 5 5 yıldızlı Kadınlar Denizi Dolmuşu Güvercin adanın önünden geçmektedir. Oteller için kullanılır numaranızı otelinizin ismini bırakmayın. Kuşadası’nın en iyi tekne turu için bizi arayınız

Özel arabanız ile gelmeyi planlıyorsanız. Güvercin adasının girişine yakın (25m) ücretli özel bir otopark mevcuttur.

  • Kuşadası Tekne Turu Fiyatları 2022

….TL 

Milli Park Tekne Turu yolculuğu için ödeme …TL dir. Bu rakam içinde yemek ve içecek servisi de bulunmaktadır. Çocuklar için ise 0 6 yaş ücretsiz / 07 12 yaş% 50 ücretli / şarj edilebilirden tam ücret alınır.

Tekne Turu Telefon Numaraları İletişim 

TELEFON İÇİN YAZI ÜZERİNE TIKLAYINIZ

4.8/5 - (70 votes)