Kuşadası Balık Avı Turları

1216
Kuşadası Balık Avı Turları

Hızlı Menü

Balık Avı Turları

Balık Avı Kiralık Tekne balık avı turları ilçemizde 2 şekilde yapılmaktadır.Sabah erken çıkan bir grup tekne körfez açıklarında balık avlanacak yerlere giderek demirlerler. Diğer bir grup ise geceden yola çıkarak bir gece ve bir gündüz akşama kadar balık yakalanacak yerde demir atarlar.

Bu gittikleri yerin ismi ise Dar Boğaz olarak adlandırılan Milli Park ile Samos Adası arasındaki bölgedir. Bu bölgede genellikle antenli mercan çupra,levrek vb bu tarz balıkları daha çok yakalarlar. Genellikle canlı yem kullanan balıkçılar (mamun çimçim) bu bölgede iyi sonuçlar almaktadırlar.

  • Kuşadası Balık Avı 2019

Daha çok kış aylarında yapılan bir etkinliktir.Kış aylarında boş kalan tekne turları,teknelerini balık tutulmasına uygun hale getirerek kış aylarında balık tutmaya hevesli kişileri daha önceden belirlenen balık noktalarına götürerek balık yakalamalarını sağlarlar.

  • Kuşadası Balık Avı Tur Ücretleri 2019

Bu ücretler dar boğaz balık avı turu ve Kuşadası körfezi balık yakalama turu olarak ikiye ayrılır.Tur ücretleri gecelemeli ve gün boyu olmak üzere ayrı fiyatlandırılır.Grup fiyatı almak için mutlaka aramanızı tavsiye ederiz

DETAYLI BİLGİ ve REZERVASYON İÇİN

  • Kuşadası Balık Avı Tekne Kiralama  2019

Balık yakalamak isteyen amatör ve profesyonel balıkçılar için tekne sahipleri daha evvelden rezervasyon yaparak bir gruba teknesini kiralayabiliyor.Bu tekneler balık avına katılacak grubun isteğine göre hareket ederek avı avını gerçekleştirebiliyor.Milli Park Dar Boğaza gidilmesinin ücreti ile Kuşadası açıklarında balık avlanması ücretleri fark edebiliyor.Dar Boğaz bölgesinin Kuşadası merkeze uzak olması nedeniyle yakıt farkı talep ediliyor.

Kuşadası Balık Avı Turları 2018