Kuşadası Tekne Turu Ücretleri 2021

Kuşadası Tekne Turu Ücretleri 2021

Kuşadası Tekne Turu Ücretleri 2021. Güzelçamlı Tekne Turu Fiyatları, milli park tekne turu fiyatları 2019 yaklaşık. Güzelçamlı milli park tekne turu Ücreti 100TL. Kuşadası Tekne turu fiyatının içine öğle yemeği ve meşrubatlar dahildir.

Kuşadası Tekne Turu Ücretlerine Dahil Hizmetler

Kuşadası 2021 Tekne Turu Fiyatlarına dahil olan hizmetler kısaca şunlardır.

»Sabah 09.30  17.00 arası  Tekne Turu
»Öğle Yemeği Piliç Izgara Şinitzel,  Salata, Mevsim Meyva
»Öğle Yemeği sırasında Limitsiz Meşrubat
»Gün Boyu Limitsiz Su
»Tekne Güneşlenme Yerleri / Atlama Tahtası / Wc Duş / Müzik Yayını / Yüzme »Bilmeyenler ve Çocuklar için Can Yeleği
»Bot ile Plaja çıkıp güneşlenme imkanı

  • Tekne Turları Tur Programı

Tekne Turlarına katılmak isteyenler mutlaka sabah saat 09 00 gibi   Güvercin ada tekne parkında bulunmaları gereklidir.  tekne turları tavsiye sabah saat 09 30 da güvercin adasından hareket etmektedir.

Kuşadası Milli Park Koylarına ve İzmir Seferihisar koylarına gitmektedir.

Seferihisar koylarına yolculuk 45 dakika Millipark koylarına yolculuk yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.Bizim Tekne Turu tavsiyemiz ise kesinlikle Millipark koylarına gitmeniz olacaktır.   Milli park koylarına giden tekne turu firması  isimli firma bu firmanın iki büyük teknesi mevcut.

Milli park koylarına yapacağınız yolculuk esnasında bazen Yunus balıklarının teknelere eşlik ettiğini hatta tekneler ile yarış yaptıklarına şahit olabilirsiniz. Bu yüzden yolculuk esnasında fotoğraf makinanızı hazır tutmanızı tavsiye ediyoruz anları ölümsüzleştirmek için.Yunanlılara ait  Samos adasına paralel şekilde yapacağınız yolculukta bir yabancı devlet topraklarının ülkemize bu kadar yakın olmasına şaşıracaksınız.Bayrak adası (fener adası) ile Samos adası arası yaklaşık 900m kadardır.

Teknede çocuklar ve yüzmeyi bilmeyenler için can yeleği vardır bu yelekleri isteyerek teknenin arkasından denize girebilirsiniz.Dilerseniz zodyak bot ile sizi tekne plaja kadar çıkartıp dönüşte tekrar tekneye alarak plajdan da denize girmenize olanak vermektedir.

Kuşadası Tekne Turu Telefon Numaraları

  • Kuşadası Tekne Turu Yemek İçecek Programı

Tekne turuna giderken yanınıza ekstra yiyecek alabilirsiniz hatta kahvaltılık yiyeceklerinizi yanınıza alıp teknede yolculuk esnasında yapabilirsiniz. Tekne Turları ‘nda tur programında tekne içinde öğle yemeği ve yemek esnasında sınır meşrubat hakkınız vardır.

Milli Park Tekne Turu Yemek Menüsü

Tekne Turları genellikle Köfte Tavuk Izgara  Piliç Şinitzel, Makarna, Salata, Mevsim Meyva (karpuz) olarak verilir.

Aldığınız yemek ile doymadığınız  takdirde tekrar yemek talep edebilirsiniz. Yemek esnasında içecek olarak kola, fanta, gazoz, olmak üzere dilediğiniz kadar içme hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında teknede ekstra olarak satılan çerez, cips, dondurma, bira ve alkol çeşitlerini ücret karşılığı alabilirsiniz.

  • Tekneye Ulaşım – Tekne Nereden Hareket Ediyor ?

»Güzelçamlı Tekne Turu Kalkış Yeri : Kuşadası Güvercin Ada Yolu Üzeri
»Milli Park Tekne Turu Kalkış Yeri : Kuşadası Güvercin Ada Yolu Üzeri
»Özdere Tekne Turu Kalkış Yeri : Kuşadası Güvercin Ada Yolu Üzeri
»Tekne Turu Hareket Saati:  Sabah 09: 30 dur
»Tekne Turları Dönüş Saati: 17:00’dır.
»Tekneye Ulaşım : 5 numaralı Kadınlar Denizi (ladies Beach) dolmuş minibüsü, taksi veya özel araç

Bazen tur araçlarının geç kalması vb sebeplerinden dolayı 10 veya 15dk lık gecikmeli hareket edebiliyorlar. Tekne Turu konusundan bizim tavsiyemiz sabah 09 30 dan önce tekne turunun yapılacağı alanda olmanızdır. Teknede masalar 4 veya 6 şarlı olarak dizayn edilmiştir.Kalabalık gelmeyi planlıyorsanız, otellerden tekne turlarına gelen misafirlerden önce orada olup kendinize ait bir masayı almanız daha iyi olacaktır. Kuşadası tekne turları genellikle masa rezervi yapmamaktadır.

güzelçamlı-tekne turu ücretleri

»Kuşadası Tekne Turu
»Milli Park Tekne Turu Ücretleri
»Kuşadası Tekne Turları Nereden Kalkıyor
»Tekne Turları Hareket Saati
»Millipark Tekne Turu Turları

 

1 Yorum

  1. Geçen hafta gittik ailecek milli park koyları denizi mükemmel kişi 40tl gibi ücret ödedik çocuklarda %50 indirim yaptı ismail bey herşey mükemmeldi.Seneye tekrar gelmeyi planlıyoruz.teşekkürler

Comments are closed.